Wpis z mikrobloga

@luke_cornet: nokia 735 here, tez wydaje mi eis ze niema co sie pchać w Lumie.
2 lata juz ma moja lumia i juz bateria nie trzyma jak kiedys ( ͡° ͜ʖ ͡°) na horyzoncie nie widac zeby cos nowego budzetowego mialo wyjsc (np jak wychodzily 535, 640 czy nawet 735) ja bym przeczekal jeszcze z pol roku zeby ocenic czy warto kupowac cos z WP i czy
@luke_cornet: Używałem przez równo rok, w wersji 64GB. Aparat w dniu premiery to był absolutny kosmos (choć i tak był odrobinkę gorszy niż w 808 PureView). Dziś też jest znakomity, ale już nie tak doskonały (już nie najjaśniejsza matryca, długi czas uruchamiania aparatu i robienia zdjęcia, brak kręcenia wideo w rozdzielczości ponad 1080p lub w 120 klatkach). Mimo wszystko robienie zdjęć w pełnej rozdzielczości ~40 Mpx i możliwość bezstratnego zoomu cyfrowego
@dzester: Wszystko zależy co kto potrzebuje. Ja mam Windowsa (L830) od prawie 2 lat i nie widzę na razie potrzeby zmian. Mam wszystko co potrzebuję. Mam również tablet z Andkiem i tam praktycznie tylko gram i czasami coś poczytam na większym ekranie (miałem też telefony z Andkiem).
Żona ma L735 i też nie chce nic nowego (nawet ie chce WM10)
Córka ma L630 i narzeka tylko na brak aparatu do selfie.
@Dominiko_: Ja z Windows Phone mam styczność (Lumia 735 here) i osobiście uważam że W10M jest lepszym systemem od WP 8.1. Ale W10M, nie jest pozbawiony wad i jedną z tych wad jest (moim zdaniem) gorsze oprogramowanie do aparatu. Ja, chcąc wybrać Lumie 1020, chce kupić pewnego rodzaju youngtimera wśród smartfonów. I tak jak to bywa w przypadku youngtimerów, są one pozbawione najnowszych gadżetów, ale uwierz mi na słowo, tylko raz
@luke_cornet: 1020 ciągle można zaktualizować do WM10 za pomocą trików z rejestrem, tylko nie wiem czy działałoby to na dłuższą metę + jak wspominałem nie ma tam opcji robienia dwóch zdjęć jednocześnie jak w WP8