Wpis z mikrobloga

#biedronka jak tam janusze. Wystaliscie się od 6 rano pod biedronka? Mam nadzieje ze pojawia się filmy z wyścigu po klawiatury XD pośmiejemy się tak jak zawsze się śmiejecie z babek w lidlu XD
  • 20
  • Odpowiedz
Jest podświetlana. Ma kilka opcji podświetlania ustawianych za pomocą kombinacji klawiszy. Co do głośności to nie należy do cichych. Jest znacznie głośniejsza od mojej aktualnej klawy Logitecha G105 i boję się, że to może zakończyć się drobnymi potyczkami z #rozowypasek ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@esc0bar: oooo też mam G105, jest głośna, skoro Hykker głośniejszy to nei wiem jak to będzie. ale planuję kupić tak czy inaczej.
a jak się pisze? zapytam tak samo jak w poprzednim wpisie: czuć niesmak po wydaniu 150 zł, czy raczej uczucie spełnienia i zadowolenia?
  • Odpowiedz
@zolwixx: co do pewności, że był to w miarę dobry zakup to muszę sobie dać kilka dni. Nie miałem jeszcze okazji by na niej pisać lub grać z jej pomocą. W sumie kupowałem ją z myślą o tym drugim. :)
  • Odpowiedz
@esc0bar: no ja w zasadzie też ( ͡° ͜ʖ ͡°) starcraft 2 i lol nie mogę się doczekać, ale jeśli w biedrze nie uda mi się dorwać czarnej, to kasa pójdzie na overwatcha zamiast na klawirkę.
  • Odpowiedz