Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki z #krakowskiewykopparty
na oficjalne podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, ale czytając wszystkie wasze wypowiedzi, nie mogę się powstrzymać i muszę to napisać: dziękuje, że byliście! Świetną sprawą było powitać każdego z osobna na party ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wielkie podziękowania dla wszystkich sponsorów i dla właścicieli pubu, o ktorych będziemy mówili w oficjalnym podsumowaniu - jesteście niemożliwi! Zresztą rezultaty waszego zaangażowania widać praktycznie w co trzecim poście.

Panowie: @MasterSoundBlaster i @DOgi - dziękuję! Wydaje mi się, że odwaliliśmy kawał niezłej roboty, co niejednokrotnie wczoraj mieliśmy okazję usłyszeć. Uważam, że ogarnięcie imprezy w zaledwie kilka dni, imprezy której odbycie się tydzień temu praktycznie wisiało na włosku, jest czymś niesamowitym!

Super sprawą była wszelka pomoc ze strony @wielka_glowwa, @Saute!

Miło było zobaczyć moje kochane mordki z Wrocławia @anonim1133, @adhezja! @top_czipsy dzięki wielkie za przesłanie Wrocławskiej mocy uścisków! ()

Cholernie miło było zobaczyć mirków i mirabelki z krakowskich wykoppiw! Czeburaszka mówiła dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może jeszcze Was tam odwiedze kiedyś z naleśnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kilka osób zagadnęło mnie z pytaniem: jakim cudem tak się zmieniłam przez rok czasu - morzna, morzna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przestańcie żreć te czipsy i batony i idźcie pobiegać xD

Fajnie było, nie ma to tamto. Dzięki za party!
  • 22
  • Odpowiedz
@atencjuszka: wszyscy tak propsują ten wypad, że teraz mi smutno, że nie poszedłem :< a tak bardzo nie miałem planów na weekend :< tak bardzo zamulałem w domu na pełnej :<
  • Odpowiedz