Wpis z mikrobloga

Miałem 3 razy wątpliwą przyjemność przypadkowego obejrzenia kontentu @Mohiro.
1. o hackowaniu
2. o grobbingu
było sucho i twardo
3. o narodowcach i marszu
Wtedy stwierdziłem (tu wstawię link jak znajdę) że jak dostanie w papę to zasłużenie
ale podobno inny youtubowy rak wybił jej okno
Teraz obejrzałem 4 raz.
Nał moja opinia brzmi, że jest pewien okres w życiu człowieka, pomiędzy 15 a 25 rokiem życia, gdy to może się podobać. Wiem bo jeszcze pamiętam (30 lvl here) jakim się było. Im dalej tym bardziej się to nie podoba, co więcej, ogląda się z zażenowaniem. I wyłacza przed końcem. Koniecznie potem trzeba się przejść.

#bazyliszek #oswiadczenie
  • 10
@parasituss: A widzisz. Uczestniczę w Marszach i przez jakiś czas byłem w ONR. To co dziewczynka nagrała, było potwarzą, kreowaniem fałszywego wizerunku, lub jak to się mówi - obrzucała gównem z nadzieją że może coś się przylepi. Obejrzałem 2 poprzednie. były nieśmieszne. Obejrzałem o narodowcach - powielał fałszywe informację więc nie zdziwiłbym się jak ktoś dałby w papę. I nie chodzi o żadnych damskich bokserów. Są i normalne dziewczyny w ONR
@Impresjonista: oglądałem, zaśmiałem się. bo całkiem trafnie ciśnie po bezmózgich trollach z ONR. sami pracujecie na swoją opinię. i takie 'dobrze jej tak' tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ONR to agresywne ksenofobiczne zacofane zwierzęta bez dystansu. jedna rzecz to mieć inne poczucie humoru i własne poglądy, inna rzecz to cieszyć się z cudzej krzywdy i potencjalnego zagrożenia zdrowia i życia.
porównywania do hitlerowskich produkcji nie będę nawet komentował, bo zakopałeś
Wtedy stwierdziłem (tu wstawię link jak znajdę) że jak dostanie w papę to zasłużenie

był oszczerczy i nie różnił się od hitlerowskich produkcji typu Żyd Suss. Jest to niedopuszczalne.

powielał fałszywe informację więc nie zdziwiłbym się jak ktoś dałby w papę

normalne dziewczyny w ONR które również nie lubią być przyrównywane do nazistek


@Impresjonista:
: *