Wpis z mikrobloga

@chuckmls: aha, gdyby wszyscy mieli takie podejście do życia jak Ty, to dalej mieszkalibyśmy w jaskiniach :)
skoro ziemia jest płaska to po #!$%@? płynąć na zachód ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fido69: no chyba mi nie powiesz że przeprowadziłeś badania przed udzieleniem odpowiedzi na mikroblogu? Tylko użyłeś istniejących badań które mówią że daje to tyle że szkoda czasu na pakowanie i przepijanie kapsułki.
@chuckmls: nie przed udzieleniem odpowiedzi, tylko od paru lat wobec siebie i znajomych sprawdzam działanie podobnych środków :)
1 z 4 badań pokazuje faktyczne działanie, także nie jest źle
tu jest dużo więcej informacji, które nie dotyczą wpływu na teścia, ale pokazują pozytywny skutek jeśli chodzi o wydolność i sport: https://examine.com/supplements/Tribulus%20terrestris/
i tak jak pisałem - sprawdzałem na znajomych i powiedziałbym, że efekty pozytywne odczuło 50%
najłatwiej powiedzieć "nie da się",
@chuckmls: dzięki za opinie, panie profesorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale mnie męczy niski poziom dyskusji na wykopie to #!$%@? MAĆ
chce człowiek poważnie podyskutować, a tu 15latek z piwnicy wszystko wie i tyle - pogadane :)
@fido69: co, mam się przyznać że mam w sobie syntetyczny testosteron i wiem co to znaczy mieć go więcej vs gówniane suple dla 15latków? Sprzedawanie marzeń frajerom? Póki co po twoim profilu kolo widzę że trudnisz się sprzedawaniem ziółek/supli polecając niby "znajomy" profil, więc nie na rękę mówienie Ci jak jest, czyli że op nie osiągnie tego co by chciał, ale może sobie wkręcić że jest lepiej.
@chuckmls: myślisz, że ktokolwiek uważa i oczekuję, że po tribulusie wjedzie na cykl jak po strzałach?
to chyba oczywiste, że nie.
rozumiem, że chciałeś się popisać, że #!$%@? i jakie to nie jest zajebiste?
nie to co po jakiś ziółkach dla homonewageowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chodzi mi tylko o to, że widzisz jedyną słuszną drogę i ni #!$%@? nie jesteś w stanie ogarnąć, że ktoś chce
@ar00: nawet jakby działał to o ile ci teścia podniesie 20%? Koksownicy mają teścia 6x ponad górną normę aby coś odczuć. Nawet jakby tribulus czy inne boostery teścia działały, to i tak nic nie poczujesz ani nie wpłynie to na twoje życie. Hint: teść waha się przez całą dobę a ty i tak tego nie czujesz.