Wpis z mikrobloga

Witamy serdecznie wszystkich Mirków i Mirabelków! Jesteśmy nowo-otwartym studiem tatuażu w #lodz i zachodzimy za skórę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strzyga trochę się wstydziła, jednak mimo wszystko zgodziła się na małe #pokazmorde. Mamy zamiar wstawiać ciekawe wpisy (w tym oczywiście wykonane tatuaże), może czasem znaleziska nawiązujące do tatuażu, a w planach jest małe rozdajo. Cóż jeszcze można powiedzieć? Mamy nadzieję, że od razu nie będziecie kazać nam usunąć konta a w przyszłości liczymy, że się wszyscy polubimy i kto wie - może kogoś zachęcimy do odwiedzin!

Przy okazji mamy do Was pytanie - czy bylibyście zainteresowani wstawianiem co tydzień dwóch ciekawostek, o genezie tatuażu, statystykach, itd.? Jeśli tak, to liczymy na odzew w komentarzach!

#tattoo #tatuaze #tatuazboners #tattooboners
StrzygaTattoo - Witamy serdecznie wszystkich Mirków i Mirabelków! Jesteśmy nowo-otwar...

źródło: comment_etKHmu3xeO1qBDcSnY9aGNrC3qOoP7VJ.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@StrzygaTattoo: Ciągle na coś się zbieram i może u was będzie mój pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcę zacząć od czegoś małego, szukam inspiracji, ale ciagle nie mogę się zdecydować :(
  • Odpowiedz