Wpis z mikrobloga

Mierki, warto kupować PS VR? Nigdy nie miałem konsoli, od czasu do czasu u kumpla grałem. Gry ogólnie szybko mi się nudzą, od paru lat mam tylko laptopa i grałem od czasu do czasu w jakieś starsze gry. Ale te VR mi się podoba i jest czymś nowym i tak myślę że pogralbym sobie tylko nie wiem jak długo :) aa i musiałbym kupić też ps4pro :)

#playstation
#psvr
#ps4
#gry
#pytanie
  • 27
@pifpawko: jak masz hajs do rozwalenia i chcesz zobaczyć coś nowego, to warto i to nawet bardzo, ale jest bardzo wątpliwe, że #psvr stanie się twoim głównym centrum rozrywki - miej to na uwadze przy zakupie. No chyba, że wciągniesz się w takie RIGS wiem, że sporo ludzi gra w to na poważnie. Wejdź sobie na https://www.reddit.com/r/PSVR/ i poczytaj, będziesz zaskoczony jak pozytywnie ludzie wypowiadają się na temat tego sprzętu, a
@pifpawko: Jak masz trochę kasy, poluj na używane, bo taki zestaw się opłaca. Piszesz, że nie jesteś zapaleńcem, więc możesz też poczekać ze dwa miesiące i upolować jeszcze taniej, gdy prezenty świąteczne się znudzą.
Pro nie kupuj, na ten moment zupełnie się nie opłaca, może za 3/4 miesiące, jak wyjdą nowe gry, ale to dopiero wtedy będzie można ocenić. No i jak nie masz telewizora 4k HDR, oraz nie ciśniesz w
@pepkodziobak: jest najtańszą opcją i w sumie po za upośledzonymi kontrolerami Move, najlepszą jeżeli chodzi o jakość obrazu i wykonanie/wygodę, ale głównym powodem dla którego PSVR doskonale się sprzedaję jest fakt, że PS4 jest już w 50 milionach domów
@kucyk: Jest super, masz dziób przed sobą z takimi małymi, lekko falującymi piórkami, te zaciemnienia obrazu przy skręcaniu mają jakieś magiczne działanie i nie odczuwasz mdłości praktycznie zupełnie. Ma się nawet wrażenie, że lata się za wolno =]
@Kulek1981: kuurwa, thumper to jest to... Ciesze się że dałem Wam się przekonać, od 5+ stage jest taki mindfuck i że bania mała

@pifpawko: warto najpierw przetestować kilka gierek gdzieś, u znajomego czy w jakimś salonie gdzie maja PSVR. ;)
@Rabusek: warto najpierw przetestować kilka gierek gdzieś, u znajomego czy w jakimś salonie gdzie maja PSVR. ;)


@pifpawko: tylko jak będziesz testować, to miej hajs gotowy, bo polecisz od razu do sklepu hehe
@Adams_GA: zgadzam się z tobą, to samo stanie się z PSVR w momencie wyjścia PSVR2 czyli pewnie przy okazji premiery następnej generacji Playstation za jakieś 3-4 latka