Wpis z mikrobloga

Bałem się użyć tego tagu, ale spróbuję bo w #tesco #cebuladeals #promocja i ogólnie - po godzinie 21:00 pieczywo własne w tym właśnie markecie 90% taniej!

Wczoraj byłem, bagietki czosnkowe za 19 gr, pizzerinki za 12 gr, bułki z serem za 12 gr i wiele więcej... W prawdzie trochę twarde ale jak mówi mój kolega "w takiej cenie to nawet ocet słodki".
A jeszcze słodszy jak się włoży taką bagietkę do mikrofali albo piekarnika i jest świeżutka, cieplutka i w ogóle mniamu ()
I to wszystko w cenie gumy kulki ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 11
@krzysiek_kili: Katowice, okolice. Jak będę miał chwilę to sprawdzę inne Tesco, nie wygląda na wewnętrzną promocję bo normalnie cenówki mają, jedynie "reklama" tego to biała karta A4 z informacją że pieczywo taniej
@Lapidarny: To co ja ostatnio przycebuliłem... W netto chleb full-wypas razowy, aż kwaśny, kromki ciężkie, żaden dmuchaniec z przenicznej mąki. 400g przecenione z 4zł na 0.50zł, dana przydatności do spożycia kończyła się tego samego dnia. Pakowane to wszystko foliowo więc wziąłem 3 i z miejsca załadowałem do lodówki. Jem drugi dzień, jeszcze nie umarłem. Chleb dalej wygląda prawilnie, pachnie prawilnie a ja nie mam dolegliwości żołądkowych.