Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: weź wyluzuj, ja p------ę. Jesteś rozsądnym człowiekiem i tworzysz rozsądne wpisy póki ktoś nie napisze o Arce albo Legii. Przejrzyj cały ten wątek, no k---a, kto tu jest gimbem?
  • Odpowiedz
kontra sprzedawcy meczów :))


@Tukan_Marcin: no jasne bo w tej lidze jest chociaż jedna drużyna która nie handlowała meczami xD Może Termalica bo jeszcze wtedy nie istniała xD Arka przynajmniej jako jedyny klub w Polsce poniósł za to karę i odcierpiał degradację
  • Odpowiedz
@Adams_GA: no i Arka sprzedawała mecze z własnej woli, a podporządkowanie klubu milicji było decyzją organów państwa, na którą sam klub nie miał wpływu
więc nie wiem co gorsze, sprzedawać się samodzielnie czy być klubem milicyjnym z rozkazu partii :))))
  • Odpowiedz
a podporządkowanie klubu milicji było decyzją organów państwa, na którą sam klub nie miał wpływu


@Tukan_Marcin: oczywiście że miał. Chociażby Polonia Warszawa odmówiła bycia milicyjnym klubem.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: ale była przez nią reaktywowana i wspomagana po wojnie
z reszta ja z tobą nie dyskutuje o tym kto był kto nie był co robił, cały sens mojej wypowiedzi był taki, że obrażasz jeden klub samemu będąc kibicem klubu, który ma podobny lub gorszy grzech na swoim koncie i o to chodziło
nie wiem, to chyba ta słynna hipokryzja albo po prostu pusto w głowie
bez odbioru pozdrawiam miłej
  • Odpowiedz