Wpis z mikrobloga

Hej mirki,
Sprawa dotyczy Fiata Stilo, którego mam od niedawna
W samochodzie mam problem z odtwarzaczem CD. Zarówno płyty z MP3, jak i nagrywane ze ścieżką audio ( również oryginalne kupione w sklepie ) nie chcą mi się odtwarzać. Radio jest oryginalne(nie ma usb wiec zostaja plyty) i działa bez zarzutu.Po włożeniu płyty i odczekaniu kilku chwil pojawia się tylko "check CD" , ktoś miał podobnie?
#fiat #stilo #samochody #motoryzacja
  • 31
@Klosa: Może uszkodzony laser?Miałem podobny problem ze zmieniarką w VW,nie czytała płyt.Ja sobie ostatecznie odpuściłem,ale jak ktoś wie co może być przyczyną to jestem ciekaw,bo gdzieś jeszcze mam tą zmieniarke:D
@cysterna: mam je około miesiąca dopiero, ale póki co to nie mogę narzekać, silnik równo pracuje (1.2 ) , jest cichy, wyposażenie w porównaniu do ceny to kosmos, rudy też dużo nie ma , części tanie nawet, w 3 drzwiowym miejsca dużo...trochę kłopotów z bagażnikiem ale to raczej w tym konkretnym modelu. Póki co polecam :P A i elektronika lubi wariować, u mnie np. mam gdzieś zwarcie i mi wywala że
@cysterna: 2002, z 5k na 4k sie dogadaliśmy, tanio, bo do roboty jest skrzynia ( wyciek ), rozrząd i spore kłopoty z nieszczelnością bagażnika, o których dowiedziałem się trochę później, dlatego mysle ze gosc chcial sie przed zima tego pozbyć, ale do ogarnięcia.
@Klosa: Ja myślałem, o takim tylko
1. Nowszym
2. Z większym silnikiem
Możesz coś polecić? bo pewnie skoro kupowałes to będzie ogarniał temat jakie silniki są mało awaryjne itd. :)