Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miałem pisać ze swojego konta ale się wstydzę.
Chcę poruszyć intymny problem jakiego jeszcze tu nie widziałem ale pewnie będzie gównoburza więc robię to anonimowo.
Mój problem polega na tym że mam dużego. Zaraz pewnie usłyszę że to nie problem, otóż jesteście w błędzie. Nie jest to gigant do kolan ale ponad 20 i większość #rozowepaski ma z tym problem. Oczywiście ostrzegam przed, ale biorą to za przechwałki, a potem płacz (niejednokrotnie mi się zdarzyło). Ostatni różowy też zostawił mnie z tego powodu, jak to stwierdziła nie czerpie takiej przyjemności jakby chciała, a jak dłużej się pospotykamy to kolejni jej nie będe wystarczać (super że zakładała kolejnych, kiedy ja widziałem w niej tą jednyną). Chciałbym poznać zdanie mirabelek na ten temat, oczywiście może być anonimowe. Tak wiem o grze wstępnej i ją uskuteczniam, ale niestety przeważnie to i tak za mało żebym mógł wejść cały. Mirki z kilkunasto-centymetrowymi nie łamcie się, sam chciałbym być jednym z was ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Problem to nie rozmiar twojego prącia ale #!$%@? umysłowe kobiet z którymi się spotykałeś.

Taki mały protip:
- Jeżeli zauważysz, ze kobieta kręci z tobą oraz kimś jeszcze, to z miejsca kończ tą znajomość/relację.

Nie mam na myśli oczywiście kwestii czy ją zdobędziesz czy nie, ale ona Ciebie wtedy po prostu nie szanuje.

Zasada jest prosta - jeżeli spotykasz się z kobietą, to spotykasz się z tylko z jedną i
@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba bylo jej powiedziec ze "spoko urodzisz mi 3 dzieci to sie sporo rozciagniesz i bedzie jak znalazl" tez slyszalem takie teksty ze je "rozepchalem" xD w pewnym sensie nawet mi to schlebia ( ͡° ͜ʖ ͡°) moze za szybko pchasz im do dziury, niech sie nim troche przez pare miesiecy pobawia xD a moze takie tępe ze tylko by w dziure sobie ladowaly?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ZdrowySadysta: Mój były miał podobnie dużego, makabra, jak bolało. Fajnie było, nie powiem, dopóki nie pchał do końca, tym bardziej, że jestem drobniutka. Nie rozciągnęło mnie przez te 2.5 roku nic, długa gra wstępna nic nie pomagała. Za każdym razem gdy trochę poszaleliśmy na drugi dzień bolało mnie całe podbrzusze. Pozycja "na pieska" - odpadała absolutnie, bo jak się na chwilę zapomniał to potem miałam uraz psychiczny.
To jedyny plus z