Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki wpadłem na genialny #pomyslnabiznes
Słuchajcie, mam możliwość produkcji stalowych dildosów ze stali nierdzewnej na masową skale. Takie dildo jak to na zdjęciu warte jest w sexshopie nie małe pieniądze. Niestety jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o jakiekolwiek biznesy, więc liczę że pośpieszycie mi z pomocą i doradzicie coś.

Powiedzmy że wszystkie formalności zostały załatwione i mogę legalnie sprzedawać moje produkty.
1.Jak się za to zabrać i gdzie się mogę zgłosić z bezpośrednią ofertą sprzedaży? Bezpośrednio do sexshopów, czy jakiś większych firm?
2.Jest w ogóle sens wchodzić w coś tak oryginalnego? XD
3.Dildo byłyby wykonywane ze stali przemysłowej, nie żadnej chirurgicznej, więc obawiam się że po przebolcowaniu się takim dildosem w odbyt lub picze mógłby pojawić się jakiś odczyn alergiczny. Jest możliwe? #zdrowie #dermatologia

Oprócz stalowych kulkowych dildo, mógłbym produkować także plugi doodbytnicze, ale tego akurat dużo jest na rynku(chińszczyzna) i wychodzi bardzo tanio.
-Dildo na zdj. niżej to dopiero prototyp, świeżo po produkcji, bez polerowania.

#seks #sex #anal #masturbacja #pomyslnabiznes #biznes wzywam też mirków z #lgbt oni to się pewno znajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
#erotyka #pytanie
a.....2 - Mirki, Mirabelki wpadłem na genialny #pomyslnabiznes 
Słuchajcie, mam możl...

źródło: comment_rloFYs18f3MzHp55UmBm0M6vZFfHnj0w.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: No właśnie nie wiem jak wygląda sytuacja z użytkowaniem takiej stali. Garnki są raczej robione również ze stali przemysłowej a nie chirurgicznej, więc nie ma chyba większych przeciwwskazań.
  • Odpowiedz