Wpis z mikrobloga

Trochę potestowałem na lapku i tak to wygląda:

http://m.imgur.com/a/HRfue

Można powiedzieć że nawet lepiej niż #xplane 10 z drogimi paywarami, dźwięk #!$%@? perfekcyjnie, teraz słychać klekotanie w kabinach stockowych samolotów jak w ixegu. Na dzień dobry są fajne samoloty typu 737-800 i sporo pstryczków działa, nie chciało mi się wszystkiego sprawdzać, fmc reagował.

Jeśli to zagada z dodatkami które mam to kupuje od razu, trochę potrwa testowanie i #!$%@? się z konfiguracją ale od razu można sobie darować enchancery, skrypty i inne dziadostwo. Wrzuce samoloty i scenerie (tylko drzewieckiego bo reszta ssie w porównaniu do tych w 11)

#symulatory #gry #osx #lotnictwo #aircraftboners
Pobierz
źródło: comment_jppdL3SikryQXFddSaBaCYi96s2HGUvT.jpg
  • 12
@Sir_grana_padano: Nieźle to wygląda... a pisał już ktoś, czy scenerie od Drzewieckiego będą działać? Pisałeś wcześniej o promocjach i faktycznie widziałem, że EPWA jest za 12 euro i Warszawa za 16 euro. Fajne ceny...
@Sir_grana_padano: Oglądałem właśnie filmik na Q8 Pilot. NAwet ta Cessna defaultowa jest świetna :) I widać, że wnioski wyciągnięte - wszystko co wczoraj dodawałem do 10tki (światła do samochodów, przewody elektryczne, tablice na drogach) tym razem wszystko już jest prosto z pudełka :)

W takim razie zawołam @jaromaz - wasz doświadczenie z wcześniejszych lat? Faktycznie lotniska powinny działać prawidłowo? Chciałbym kupić kilka rzeczy korzystając z promocji, ale nie chcę się wpakować
Niedawno zainstalowałem demo i w jego obrębie kilka lotnisk z ORG i żadnych problemów. Samoloty (te na których mi zależało) poszły również bezproblemowo na demie - Alabeo nawet ma odbicia.

Atmosfera fajnie wykonana, ale na dłuższą metę pewnie będzie męcząca :) kiepsko podczas zachodów słońca (niebo wygląda na 16-bitowe lub 256 kolorowe). Trochę gorszy FPS, ale może to kwestia ustawień. Przyrządy wreszcie czytelne w cieniu i pulpity samolotów jaśniejsze na plus. Do
Pobierz
źródło: comment_wtnoeG0LWXZP3bWe7lhTXDbuoTt0o4aG.jpg
@jaromaz: Dzięki za info, czyli idę dziś na zakupy :)
U mnie demko 11tki chodzi sporo gorzej niż 10tka, jeżeli chodzi o klatki. Ale może zbyt optymistycznie ustawiłem suwaki. Poczekam na pełną wersję, żeby sprawdzić co i jak. Natomiast ostatnie moje doświadczenia z latania, to P3D, który goły chodził w miarę nieźle, ale kiedy wrzuciłem jakieś mocne dodatki, to był dramat. A w X10 wszystko ładnie śmiga, mimo że go trochę