Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #xiaomi #chiny Mireczki, zastanawiam się nad kupnem Redmi 4 ze sklepu Light in the Box - macie jakieś doświadczenie w zamawianiu stamtąd? Na co trzeba uważać? Czy faktycznie telefony mają zerowe cło?

I jeszcze jedno, czy telefon z Chin będzie normalnie działać w naszym kraju? Pytam bo np. jest tu T-Mobile na liście, ale nic o naszym kraju, a nie chcę utopić hajsu :) http://www.lightinthebox.com/pl/xiaomi-redmi-4-5-miui-smartfon-4g-dual-sim-8-rdzeniowy-13-mp-2gb-16-gb-ed-zloty-srebrny_p5393954.html?pos=ultimately_buy_5&prm=1.3.5.0
  • 15
  • Odpowiedz
LTE ale na zadupiach może go nie być


@Andczej: a właściwie o jak dużych zadupiach mowa? Mieszkam 30km pod Krakowem, miejscowość koło 5k ludzi, cała gmina jakieś 15-18k. I jak już będę kupować to nie wiem czy mam brać wersje international czy nie bedzie różnicy
  • Odpowiedz
@Josuke: jeśli zdecydujesz się na zakup z tej strony to zwróc uwagę że na topcashback.com jest teraz 18% zwrotu za zakupy. Jeśli cebulka mocna to zapraszam po refa, dostaniesz od nich 10$, no i ja też dostanę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sprawdź jakie masz przekaźniki w swojej okolicy


@Andczej: nawet nie wiedziałem że są do tego mapki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z tego co widzę to nie będzie u mnie problemu bo są jakieś dwa przekaźniki 1800 i jeden 800
  • Odpowiedz