Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy też macie takie odczucia, ale dla mnie serwisy domenowe to jest jakiś symbol, mekka #!$%@? UXa. Nie pamiętam sytuacji, abym kiedyś zalogował się do nazwa.pl czy home.pl nie bluzgał w trakcie #!$%@?. W ogóle przez te ich interface'y to staram się nic nie robić z domenami, aby nie musisz znów krwawić podczas kontaktu z nimi.

Dzisiaj to już w ogóle nazwa wygrała ligę, nie pozwoliła mi się nawet zalogować, bo mam zaznaczyć zaznaczony test że nie jestem robotem

Nie wiem jak to jest możliwe, że to jest aż tak #!$%@? pod każdym aspektem. Wydaje mi się, że nazwa i home co pół roku muszą robić tajne narady, jak jeszcze bardziej to #!$%@?ć i #!$%@?ć użytkowników. Ogólnie to nie wierzę w spiski, raptylian i te sprawy, no ale tutaj to mamy namacalne dowody

#webdev #domeny #ux
  • 9
@normanos: Po pierwsze marudze konkret, że nawet się nie mogę zalogować, bo #!$%@? apka, mówi mi że mam zaznaczyć że nie jestem robotem, co mam zaznaczone

Po drugie primo korzystałeś kiedyś z ich dobrodziejstw? Ja pracuje w branży od lat i nie znam nikogo, kto by chwalił jak się z tego klika