Wpis z mikrobloga

Jak zagrywałem się w EU II i dobrze mi szło, EU III nie przegrałem nawet minuty (przez grafike, swoją drogą to trzeba mieć talent żeby w grze w której grafika wogóle się nie liczy tak ją uwalić że nie da się grać) a cursader kings II nie za bardzo ogarniam bo nie chce mi się pamiętać tych wszystkich imion i kto z kim i jak, to opłaca mi się kupować EU IV? Tanio jest na wyprzedaży na stemie i się wacham. #steam #eu4 #gry
  • 10
@Koms: Kup podstawkę + Art of War + Common Sense. Resztę sobie dokupisz później, jak będziesz potrzebował. Nie bierz żadnych pakietów bo tam są głównie same gównododatki, typu nowe muzyczki, skórki itp. Tu masz na chwilę obecną chyba najlepsze ceny: http://konsoleigry.pl/
@Koms: tak jak seann napisał: Art of War i Common Sense warto brać. Gra jest bardziej rozbudowana od eu2 i trochę czasu zabierze rozgryzienie nowych mechanik, ale to nie zajmuje wiele, a wszystko zapewnia razem zacną rozrywkę.
@Koms: Warto. Przegrałem masę godzin w EU2 i przez jakiś czas nie chciałem nawet myśleć o przesiadce na EU4. Jednak jak już kupiłem to nie wyobrażam sobie powrotu. Nie wiem za ile możesz ją kupić na steamie, ale np. na muve jest teraz za około 30 zł.