Wpis z mikrobloga

Mireczki, co ten T-Mobile to ja nie..

W tym roku zmieniłem operatora, w październiku dostałem przypomnienie o zaległościach.
21.10 (piątek) zadzwoniłem do BOK zapytać ile im dokładnie zalegam, po czym wpłaciłem pieniądze.
Dziś dostałem nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym pozwu wniesionego 24.10 (!!!) na kwotę 184,02 + 120,00 zwrot kosztów procesu.

Zadzwoniłem do BOK, tam podali mi numer który będzie czynny dopiero w poniedziałek, który wykonam, ale przed tym chciałbym się Was zapytać. Myrky wiedzo lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy ktoś kiedyś spotkał się z taką sytuacją i może coś podpowiedzieć?
Ja trochę to odbieram tak, jakby specjalnie kwotę spłaty zaksięgowali dzień później (25.10), żeby wnieść mi jeszcze sprawę do sądu.

#pytanie #pomocy #tmobile
  • 5
  • Odpowiedz
@islander44 tmobile to #!$%@?. #takaprawda Dalismy telefon na rekojmie bo nie chcieli go przyjac na gwarancje. Szmata w salonie dala mi kartke ze telefon przyjeto na gwarancje. No #!$%@? ok... a tluklem palcem ze chce z tytulu rekojmi... na pismo ktore wlasnie im dalem, czyli wezwanie do naprawy bo od poerwszego pisma minal ponad miesiac... a nie odpowiedzieli w 14dni. Mysle ze takie maja procedury. Namawia mnie na ubezpieczenie...ze zrobic szybko 4
  • Odpowiedz