Wpis z mikrobloga

Mirki z #gdansk i od #epapierosy

Jestem w 3Mieście nowa i póki co nie mogę znaleźć sklepu z liquidami, który miałby dobry stosunek jakości do ceny. Zaznaczę, że nie lubię LiQueen [są tez bezsensownie drogie]. Najchętniej paliłabym Inawerę, jeśli gdzieś jest dostępna.
Lokalizacja- Oliwa/Przymorze najchętniej.
  • 57
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KrzysieQ_ myślałam o tym, tylko gdzie w Gdańsku się zaopatrzyć? W Łodzi miałam świetną cenowo hurtownię, tu nie mogę póki co nic sensowneho trafić :(
  • Odpowiedz
@hellyea: Cześć kociaro (widziałem Twoją walkę w temacie kota - przybłędy ( ͡° ͜ʖ ͡°))! Wejdź na edym i zamów bazę nikotynową i jakieś aro inawery. Wejdź na eliquidrecipes, wpisz swoją listę aromatów i zobaczysz co możesz sklecić.
  • Odpowiedz
@hellyea: Cześć kociaro (widziałem Twoją walkę w temacie kota - przybłędy ( ͡° ͜ʖ ͡°))! Wejdź na edym i zamów bazę nikotynową i jakieś aro inawery. Wejdź na eliquidrecipes, wpisz swoją listę aromatów i zobaczysz co możesz sklecić.
  • Odpowiedz
@hellyea: Za taki prosty samogon 10ml to grosze wychodzą. Na początek kup jakieś zwykłe aro, strzykawki insulinowe w aptece po ~40gr, buteleczki (szkło nie trzyma zapachu) na edymaju i bazę inawera/optimum (chociaż oni świrują z mocą czasem) i dodajesz x ml aromatu do x ml bazy - procentowo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KrzysieQ_ to bardzo dobra cena. W Łodzi jal były jeszczebduże butle (zapasy jeszczebpodobno wyprzedaja) kupowałam 100ml odpowoqdających mi jakościowo i smakowo liquidów za 39zł :)
  • Odpowiedz
@hellyea: Wszystko co będzie ci potrzebne na początek to :
-butelki (mogą być po liquidach)
-strzykawki 1ml do aromatu i 5/10/20 do bazy koszt około 2zł
-baza nikotynowa (jak z edymu to najlepiej inawera vpg power smoke - taki w białej etykiecie) ~14zł
-aromat np inawera ~10zł
Więc na 100ml wychodzi 26zł
  • Odpowiedz