Wpis z mikrobloga

@maciejowy: przecież to Syf, VAT marza która gowno daje i sama gwarancja Apple. A powyżej 12 miesięcy pisz i Wałcz z No Name z sieci, albo leć do serwisu i płac. Chytry dwa razy traci i lepiej kupować z autoryzowanych sklepów.
  • Odpowiedz
@Rupertciak: No dokładnie, miałem kiedyś przygodę z TV, kupiony okazyjnie a potem się okazało, że matryca uszkodzona jakby 'w środku' czego nie uwzgldnia gwarancja, bo sam przywiozłem TV do domu a nie sprawdziłem na miejscu... dlatego jestem uczulony na sklepy wielkie sieciowki albo male sklepiki Allegro
  • Odpowiedz
@KrystianWoj: też nad nim myślę, aż chyba odwiedzę dzisiaj cortland i może się skuszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) od dawna chodzi za mną ten macbook żeby kupić żonie coś porządnego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rupertciak: moj kolega kupił kiedyś na Allegro chyba PS3 czy Xboxa, super oferta niby... co dostał? Pudło z upchanymi... kartoflami. Sprawa na policji, umorzona, bo wysyłka zza granicy, bo to, bo tamto. A hajs poszedł w las. Dlatego NIE kupuję z Allegro też takich urządzeń, a może to zalane, a może po jakieś naprawie, jak w komisach - koleżanka kupiła kiedyś używany iPhone 4s na gwarancji Apple w komisie a
  • Odpowiedz
@kierownikwykopu: to chyba pytanie do sklepu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to dwa autoryzowne salony, z doświadczenia włanego i mojej osobistej opinii polecę Ci Cortland bo po prostu wiem jak wyglądają tam zakupy. iDream nie znam więc nie wypowiadam się.
  • Odpowiedz