Wpis z mikrobloga

Mirki! Od paru dni dość mocno rozglądam się za nowym telewizorem. Celem jest TV 55" albo 58". Na nic się nie napalałem, ale dziś z racji #czarnypiatek #blackfriday w są obniżki. I wśród sprzętu który mnie interesował również! ( ͡º ͜ʖ͡º) A mianowicie:

1. SAMSUNG UE55K5600AW za 2799 (było 2999)
2.SAMSUNG UE58J5200 za 2599 (było 2898)
3. PANASONIC TX-55DSU501 za 2699 (było 3148)
4. LG 55LH6047 za 2699 (bez promocji dziś)
//ceny z popularnego marketu nie dla idiotów ( ͡° ͜ʖ ͡°) //

Ktoś, coś na temat tych telewizorów. Nie jestem jakiś wymagającym gościem, bo wiem że w tej cenie trzeba coś wypośrodkować. TV ma służyć głownie do telewizji/filmy w FHD/konsola. Teraz mam Samsung 32F5000 i jest ok, tylko że jest za mały.

Najbardziej waham się między modelami SAMSUNGA. Korci mnie te 58" ale to starszy model niż te 55".

#kupujzwykopem #telewizja #telewizory #cokupic
  • 19
  • Odpowiedz
@MRacheron: Napisałem że od paru dni dość mocno szukam, ale obserwowałem modele już dłuższy czas i takie właśnie były ceny.
@Shusey: internety aż tak nie potrzebne ale zdalny YT z telefonu przydatny. poza tym w aktualnym modelu smarttv pracuje dość ciężko więc nie korzystam.
  • Odpowiedz
@8szymon8: Powiem tak kupiłem rodzicą tego LG tylko mniejszy i sa mega zadowoleni. Barwy kolorów porównujac mojego samsunga UE do ich LG to jak piekło i niebo. Lg rewelka pod tym względem a jak jeszcze skonfigurujesz go porządnie to jest moc. SmartTV w LG nie jest najgorszy ale jak dla mnei do najsztbsztch nienalezy, musialbys sam sprawdzic w sklepiku :)
Ja bym brął LG
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem niedawno podobny problem, kupiłem Samsunga 5600 i byłem nie zadowolony z obrazu i do tego przycisk input działał po minucie.. a często oglądam z dysku zewnętrznego. Oddałem tv (pomimo trudu i oszczerstw ze strony gościa za biurkiem udało się zwrócić. Powiedział mi że rozbieralem tv i wyjmowalem matryce xD )
Za kupiłem więc kolejny lecz przez neta i podobny do lglh... Ale nr nie pamiętam. Tańszy niż samsung, więc mozliwe, że
  • Odpowiedz
@8szymon8: ja też mam 32F4000 i jestem z niego mega zadowolony. Też myślę o większym z 4k więc jakbyś znalazł jeszcze coś ciekawego to zawołaj. Ja później też będę miał chwilę to będę przegądał to Ci podlinkuje ciekawsze rzeczy
  • Odpowiedz
@p1p2p3: mi na 4K aż tak nie zależy. wiadomo konsola to jedno, ale nim sygnał telewizyjny będzie w 4K to będę musiał telewizor wymienić ze starości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@8szymon8: Ja poluję na Philipsa 55PUS6561, ma Android TV, 4k i wszysko czego mi potrzeba, tylko teraz zrobiło się na niego wielkie bum i ceny sporo wzrosły, jak ogranicza Cię budżet to warto kupić wersję 49 cali
  • Odpowiedz
@GSXR600 zainstalowałem kodi, ale mój internet radiowy 4mb jest tragiczny i mało co chodzi tam płynnie... Dzisiaj dokupuje antenę naziemną, zobaczymy jak będzie wyglądała telewizja.

Póki co używałem go z yt, netflixem w fhd, kodi, film z zewnetrznego dysku. Android działa sprawnie. Wywaliłem z niego aplikacje których nie używam, nie zacina się, klawiatura na pilocie jest sztywna i te przyciski są bardzo blisko siebie, ale mam inna zewnętrzną na usb i
  • Odpowiedz
2.SAMSUNG UE58J5200 za 2599 (było 2898)


@8szymon8: Właśnie się nad nim zastanawiam. W euro jest za 2499
www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue58j5200.bhtml
  • Odpowiedz