Wpis z mikrobloga

Bank BPH zakończył na dzisiaj księgowanie pieniędzy
W dniu dzisiejszym (24.11.2016) zaksięgowało się 2229zł
Wpłaciło 49 osób

W ciągu dwóch dni zebraliśmy 8853zł
Łącznie wpłaciło 158 osób/użytkowników.
Niektórzy w tytule przelewu wpisywali, że nie mają tu konta (zauważyłem około 10 osób)

Na razie stopujemy z całą akcją. Butów, ubrań, kosmetyków, suchego prowiantu (makaron, ryż), odkurzaczy i garnków zostało wysłane dość sporo a na pewno więcej niż będzie potrzeba.
Pieniędzy też jest sporo i sporo więcej niż sam się spodziewałem. Na pewno zaspokoi to najważniejsze potrzeby. Nie wspomnę już, że długoterminowo.

Z racji tego, że padły w sumie trzy propozycję pracy łącznie ze mną (nie to, żebym się chwalił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) mam nadzieję, że Wioleta skorzysta chociaż z jednej. Jeżeli nie skorzysta z jakiejkolwiek propozycji pracy to zwyczajnie odłączam się od pomocy.
Nie jest to moja pierwsza pomoc takim osobom/rodzinom a w poprzednich akcjach tego typu ludzie dali mi odczuć, że skoro nie chcę nic im dać pieniędzy czy jedzenia to mam sobie po prostu już iść. Oczywiście nie mierzę wszystkich swoją miarą ale nie jestem człowiekiem typu stonogi, który pomagałby na przymus a potem dostawał zjeby, że obiecałem więcej i nie dotrzymałem słowa a sam Zbychu miał takie przypadki.

Za pozostałą kwotę, która zostanie zwyczajnie opłacę rehabilitację robiąc przelew na konto fundacji. Jednak mam nadzieję, że Wiola skorzysta z którejkolwiek oferty dając coś od siebie.
My daliśmy wędkę, teraz czekajmy aż ona złowi rybę. Robaków mamy dużo.

#pomagajzwykopem #pomocdlawiolety
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stulejusz_Wielki: Powiem krótko. Kawał dobrej roboty. Będę, a nawet będziemy śledzili rozwój sytuacji, z jednej strony aby wiedzieć czy pieniądze trafią na wspomniany cel, ale bardziej z racji tego, że mieliśmy udział w tej akcji i uśmiech takiej osoby jest wtedy cholernie zaraźliwy.
Swoją drogą już mi się pucha cieszy jak widzę na rachunku przelew wychodzący do "Stulejusz Wielki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stamp - @Stulejusz_Wielki: Powiem krótko. Kawał dobrej roboty. Będę, a nawet będziemy...

źródło: comment_Y8V97GLOcx6ueqPHD1OcKxJGk7pTYyYJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ikkiz: @Shivaa: Widze rze rozomiesz tragedię bo nie ktorzy w takiei sytółaci by iom jeszcze bardżiei zniszczyli ia mimo horoby moszę za 550 zł przerzyć i to do pracy by jeszcze ćieszei pogonili no ale skoro preześi banków za oszókiwanie i dbałość o śrotki złodżieiskie kroćie zarabiaiom i jeszcze za sprawiedliwyh śię ówarzaiom to polska na głowie stoi to znaczy po peo|pis ieden wielki popis koleśie
  • Odpowiedz