Wpis z mikrobloga

Wiem, że wykop to nie najlepsze miejsce na to, ale potrzebuję szybkiej i racjonalnej odpowiedzi, chodzi o to, że chodzę na treningi, lubię ten sport, ale nie czuję się dobrze w nim, raz mi się udaje, a raz nie i już jak coś #!$%@? to wielkie oburzenie i smieszki ze mnie, mam dystans do siebie, ale to już jest nasmiewanie i bul dupy o mnie, chodzi do nas Niemiec, który gra dłużej i do niego nic nie powiedzą, ale mnie zjedzą, bo jestem polaczkiem w niemieckim klubie, gdzie większość to polacy, to naprawdę mnie dołuje i nie wiem co zrobić, nie chodziłem na treningi z 2 tyg. trochę hajsu poszło się #!$%@?ć (stawki są dosyć drogie jak na polskie warunki) chce tylko racjonalnej opini nic więcej, trener też się wkurza na mnie i jeden z "kolegów", są tak jakby fałszywie mili, a potem cię wyzywaja co #!$%@?ś, ja naprawdę lubię ten sport, ale już dalej nie mogę...
#mirkowyznania #koszykowka #sport #trening #smuteczek
  • 4
@ThePainlessVendetta: 1. Więcej treningów kiedy tylko możesz.
2. Znajdź w sobie umiejętności którymi będziesz się wyróżniać. Również gram dość miernie, słaby rzut, wyskok czy gra w ataku. Za to obronę, zbiórki czy "ratowanie" piłki doszkoliłem do tego stopnia, że nikt mi nie powie, że mam nie przychodzić.
3. Odpuść grę.
Wybierz jedno.
@ThePainlessVendetta: koszykówka to taki sport, że nigdy nie da się zrobić wszystkiego perfekcyjnie i być we wszystkich jej aspektach bardzo dobrym. Może wytłumacz to "kolegą"? Szlifuj i dociągnij do lepszego poziomu te rzeczy, które wychodzą Ci dobrze. Ja nigdy nie trenowałem w żadnym klubie i bardzo tego żałuję. Z chęcią bym wrócił do jakiegoś miejsca dla dorosłych gdzie uczą wszystkiego od podstaw, niestety w PL nie ma takich miejsc ;) Wszystkiego