Wpis z mikrobloga

O cholera, tym zestawem #cobi wygrywa z #lego (pewnie mnie pojedziecie, ale i tak zapraszam wyrażenia jakichś stonowanych opinii, a nie "cobi to gunwo, tylko lego!!!1"). Fajnie zobaczyć jak ta firma się rozwinęła. Jasne, ludziki wciąż są brzydkie a części pewnie nie są tak dokładne jak te z Danii, ale i tak na plus. Chyba sobie kupię tego Karasia żeby zobaczyć jak stoją z jakością, ewentualnie poczekam do świąt i poproszę rodziców żeby mi sprawili. xD
Chyba dlatego tak mi się spodobał ten Karaś, ponieważ kiedyś składałem modele i tata kupił mi takiego. Czuję do niego sentyment. Mam nadzieję, że wypuszczą model Łosia. Też kultowy model wśród byłych i obecnych modelarzy.
1.....4 - O cholera, tym zestawem #cobi wygrywa z #lego (pewnie mnie pojedziecie, ale...

źródło: comment_IwnuieXUVHhO8zzarMJ6AUKNayzvuRVz.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@1984: Z Cobi da sie wytrzymać. Mówię o zestawach sprzed paru lat. Może teraz jest lepiej. Z ludzikami chodzi o prawa autorskie LEGO. Nie można tylko główek wkłądać do hełmów LEGO bo nosem się zaczepiają. Mają trochę klocków, których w LEGO nie ma np. dwustronne. Płaskie klocki (te bez cypków) nie mają podcięcia do podważania.
  • Odpowiedz
"cobi to gunwo, tylko lego!!!1"


@1984: cobi to nie gunwo, bo nie kradnie cudzych pomysłów. wykorzystują niszę, którą lego świadomie odpuściło.
  • Odpowiedz