Wpis z mikrobloga

@HHHHHH: na pewno nie gramy ceną, taki argument nigdy się u nas nie pojawia. Po prostu wolimy dobierać dobre komponenty i produkować dobry sprzęt zamiast taniego.
Druga sprawa to płyta mogłaby kosztować 3000zł żeby każdemu dawać 500 rabatu ale to byłoby kompletnie bez sensu
@HHHHHH: argumentów jest masa, wystarczy wejść na stronę i zobaczyć jak innowacyjny mamy sprzęt. Zaznaczamy tylko że ceny nie są tym, czym chcemy walczyć
Przewidywałem budżet 2k płyta 2k piekarnik


@HHHHHH: mamy co najmniej kilka płyt i piekarników. Rzuć proszę okiem na solgaz.eu i powiedz jak możemy ci pomóc
@PoProstuMichal: @SOLGAZ: @lordsekator: Mi nie chodzi o rabat i jak mówiłem dla mnie może kosztować więcej jeżeli jest to uzasadnione... Prosiłem o opis, krótko i na temat, dlaczego miałbym kupić cokolwiek od solgaz. Jak widać muszę sam mam sobie szukać odpowiedzi... trochę słabo, jeżeli nie potrafi się w dwóch zdaniach zareklamować produktu, który się sprzedaje... Ale dzięki wielkie! Wybrałem już inny, będzie kosztował znacznie więcej niż zakładałem wydać, ale
@HHHHHH: okej, skopiujemy więc:

Płyty gazowe bez płomieni
Piękny ceramiczny wygląd, nowoczesny design, oszczędność do 50% na rachunkach za gaz oraz bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Poznaj polski wynalazek i daj się zainspirować

oraz

Piekarnik kompaktowy
3 w 1: Piekarnik + mikrofala + gotowanie na parze. Wszystko w jednym urządzeniu! Dodatkowo 80 funkcji automatycznych - wybierz wagę oraz rodzaj potrawy a reszta dzieje się sama

Dwa zdania o każdym, więcej na www.solgaz.eu,
@HHHHHH: okej, skopiujemy więc:


Płyty gazowe bez płomieni

Piękny ceramiczny wygląd, nowoczesny design, oszczędność do 50% na rachunkach za gaz oraz bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Poznaj polski wynalazek i daj się zainspirować

oraz


Piekarnik kompaktowy

3 w 1: Piekarnik + mikrofala + gotowanie na parze. Wszystko w jednym urządzeniu! Dodatkowo 80 funkcji automatycznych - wybierz wagę oraz rodzaj potrawy a reszta dzieje się sama

Dwa zdania o każdym, więcej na www.solgaz.eu,
Pobierz H.....H - > @HHHHHH: okej, skopiujemy więc:

Płyty gazowe bez płomieni
Piękny cerami...
źródło: comment_qJKuFAr9TNh8MuNtEmVs2OxWgtOUllRB.jpg