Wpis z mikrobloga

@tehSpirit: Nawet oplace Tobie koszty wysylki ;]
@Plaben: Masakra, wlasnie przegladam tak sobie jej facebooka, instagram i tak sobie mysle, jaka ona jest nudna. I nie mowie tego zlosliwie, po prostu nic jej nie interesuje procz polskich youtuberow. Ona sama chce zostac w przyszlosci youtuberem. Dlatego stwierdzila, ze nie bedzie sie uczyc angielskiego, bo jej to niepotrzebne. Naprawde wlosy sobie z glowy zaraz powyrywam, bo chcialabym nia wstrzasnac i obudzic
@Plaben: Szczerze? Tego sie wlasnie obawiam. Ona od malego miala charakter. Wszystko na przekor wszystkim. Ja naprawde bym chciala byc przy niej jak dorasta i dawac jej jakis przyklad. Bo to tez bierze sie z tego, ze mame juz nie ma na nia sil. To ona sobie pozwala. Ostatnio postawila mamie wymog (!!!) ze ona chce MacBooka na swieta!!!!!! MACBOOKA. ZEBY MOGLA GRAC W OVERWATCH! I jej nie wytlumaczysz! Ona musi
@PonySlaystation: W dupie sie poprzewracało teraz. Ja zeby wyjsc na impreze i wrocic o północy musialem przez kilka dni wczesniej jakies głupoty robić. Nawet nie musiały być cieżkie, ale dla zasady. Trawa do skoszenia, jakies porządkowanie. Strasznie oburzony chodziłem, ale teraz widze, ze warto. Na telefon to po sąsiadach chodzilem i pracowałem. Teraz widze, ze warto bo na studiach daje sobie rade sam. Moim zdaniem musisz z rodzicami pogadać i troche