Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #rozowepaski
Na jbzd ktoś napisał, ja tylko kopiuje.

Plan ma kilka wad, na przykład dziewczyna musiałaby być sierotą (choć to da się zrobić) i nie mieć znajomych (to też jest do zrobienia, ale policja może zacząć coś podejrzewać). Dlatego przedstawię wam jak ja zdobyłem serce swojej ukochanej. Jest to 100% sposób na wyjście z przegrywu.
Niestety, ale i mój plan nie obył się bez pewnych trudności. Do jego realizacji potrzeba co najmniej jednego dobrego kumpla i jakiegoś opuszczonego pomieszczenia.
Ale od początku.
1. Dyskretnie zdobywasz o niej wszystkie informacje
2. Którejś pięknej nocy, gdy będziesz pewny, że jest sama w domu twój kumpel ją porywa
3. Zawozi ją do domku poza miastem/piwnicy/starego hangaru
4. Przez całą drogę zastrasza ją, a na koniec ogłusza, tak by nie mogła zobaczyć gdzie jest
5. Musisz dać się pobić (zaraz wyjaśnię)
6. Po kilku godzinach spędzonych w ciemności do pokoju z dziewczyną trafiasz ty. Zapala się światło. Twój kumpel oznajmia, że już ranek i rzuca cię na ziemię jak psa. Zamykając drzwi mówi "jeśli będziesz dalej krzyczeć skonczysz jak on"
7. Dziewczyna widząc twoje rany wie, że lepiej nie ryzykować
8. Przez kilka pierwszych godzin panuje kompletna cisza, to normalne
9. Potem zaczynacie rozmawiać, to oczywiste, że dziewczyna będzie szukać wsparcia
10. Pod koniec dnia przychodzi twój kumpel i mówi, że musi #!$%@?ć tez dziewczynie
11. Poświęcasz się za nią i dostajesz manto. Rany i krew muszą być prawdziwe. Ona może od razu poznać, że masz charakteryzację, a lepiej temu zapobiec
12. Dzięki zdobytym o niej informacjom wiesz czego nie lubi. Każesz więc kumplowi przygotowywać dla niej takie posiłki, które będą stawać jej kołkiem w gardle. Sam za to dostajesz co innego
13. Czynności opd 10 do 12 nalezy powtarzać przez kilka dni
14. W oczach dziewczyny zaczynasz urastac do rangi bohatera: oddajesz jej swój posiłek, zbierasz za nią manto, jesteś dla niej wsparciem i jedynym przyjacielem
15. Zaczyna rodzić się uczucie
16. Poznajecie się coraz lepiej, w końcu rozmowy to wasze jedyne zajęcie
17. Dziewczyna wiedząc, że jest w miarę bezpieczna coraz bardziej się otwiera- rób to samo. Dzięki temu w jej głowie zrodzi się obraz niezłomnego, szlachetnego mężczyzny, którym jesteś 18. Zacznie cię idealizować kompletnie ignorując twoje wady
19. Któregoś razu, gdy znowu masz dostać #!$%@? znikasz z kumplem na dłuzej niż normalnie. Wtedy przygotowujecie scenerię: wszedzie pełno sztucznej krwi i uwalony w niej kumpel
20. Czas na ostatni krok
21. Wpadasz do pokoju, gdzie przez ostatnie tygodnie przetrzymywano waszą dwójkę: porywasz dziewczynę za rękę , mówisz "nie mamy czasu, moze się zaraz obudzić" i uciekacie
22. Kilka siniaków to małe poświęcenie za miłosć życia
Dziewczyna nigdy cię nie zostawi. Nawet jeśli to wróci, bo będzie ją dręczyć poczucie winy. Bo prawdziwy związek buduje się na kłamstwach i intrygach i emocjonalnych uzależnieniu od siebie drugiej osoby, a nie miłości i zaufaniu
  • 4
  • Odpowiedz