Wpis z mikrobloga

mirki polecacie może jakieś kierunki związane z ekonomią, bankowością, matematyką, fizyką wiem że są to rozległe tematy, ale sam nie wiem co dokładnie chciał bym studiować więc jestem chętny na propozycje. Z matematyki i fizyki myślę ze jestem na dosyć dobrym poziomie wiec tragedii nie będzie na maturze z angielskim trochę gorzej aczkolwiek mam nadzieje ze rozszerzenie dam rade napisać na 50% choć chciał bym żeby lepiej poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie najbardziej skłaniał bym się ku ekonomii, dosyc interesujący temat, co sadzicie o SGH?

#studia
  • 5
  • Odpowiedz
@Stev: A może tak jakaś mechatronika, automatyka ? Albo jak ogarniesz pośladki to może mechanika i budowa maszyn, ale imho to lepiej na mechatronikę z specką konstrukcja maszyn, bo ogarniesz też tematy związane z elektroniką, elektryką czy innymi ceramikami technicznymi.
Inżynierów nigdy nie za mało. Jak w Polsce nie znajdziesz fuchy to Anglia / Irlandia / Szwecja przyjmie cię z otwartymi rękami.
  • Odpowiedz
@dunik01: też brałem to pod uwagę, ale nie wiem czy przejdę badania lekarskie, bo mam niedosłuch średni i lekarz nie chciał mi nawet podpisać jak chciałem iść do gastronomika, bo uwaga: TAM SA MASZYNY, sam nie rozumiem tego powodu ale ok. dlatego skłaniam się bardziej ekonomii chociaż elektryka mogła by być nawet spoko
  • Odpowiedz
@Stev: U mnie na mechatronice nie wymagali żadnych badań. Jedynie Inżynieria materiałowa, ale oni tam bawili się z kwasami innymi zasadami często i ważne było żeby nikt parkinsonem nie oblał kogoś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz