Wpis z mikrobloga

@PonuryGbur: Fakt, można taniej, ale 75 zł za osobę za nocleg ze śniadaniem, na ulicy gdzie DiCaprio zaczynał swoją przygodę z Niebiańską Plażą... Tragedii nie ma :)
Co do wskazówek. Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z żałobą (podobno ma trwać rok), ale przygotuj się, że o 24:00 będą się zamykać knajpy, zero imprez itd. Inaczej w pozostałych częściach Tajlandii, tam jest rozpusta pełną gębą ( ͡° ͜ʖ ͡
@Benny_Lava
Mamy bilety do Bangkoku i... powrotny po 3 tygodniach też z Bangkoku.
Na miejscu będziemy się zastanawiać gdzie jedziemy .
Ile dni przeznaczylbys na sam Bgkk? Jakie miejsca twoje zdaniem trzeba zobaczyć w Tajlandii przez 3 tyg? Z opcją że raczej chemia unikać miejsc super turystycznych i jakichś tam full moon party...
@PonuryGbur: Ja byłem w Bangkoku 4 dni i tyle było dla mnie w sam raz, zobaczyłem wszystko co polecali w przewodnikach i leciałem na Phuket.
W sumie w Tajlandii byłem dwa razy, ale raczej bardziej po to żeby się pobawić niż zwiedzać :D Moim celem w ciągu dnia było byczenie się codziennie na innej plaży a wieczorem melanż do 9 rano.
Byłem tylko na południu Tajlandii, także za wiele nie pomogę,
@PonuryGbur Gdybyś zastanawiał się nad noclegiem, jestem w BBguesthouse, pięć minut drogi na Khao San. Cena 580 bahtow za pokój dwuosobowy z łazienką i klimatyzacją, jest czysto i fajnie