Wpis z mikrobloga

@cult_of_luna: A wystarczyło Białoruś pokonać i mielibyśmy może spokojniejszą grupę. Te dwa zespoły do łyknięcia, kto wie, może nawet z Grecją uda się powalczyć biorąc pod uwagę formę Ponitki i Lampego.
  • Odpowiedz
@NieMamWeny: ja się boję Finlandii - do bólu poukładana koszykówka, z przebojowym obwodem (Koponen i Salin), strasznie się niewygodni wydają. Z roku na rok robią postępy (świetnie funkcjonuje u nich system szkolenia zorientowany na kadry), do tego w hali w Helsinkach będzie pewnie tłoczno jakby w hokeja grali.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Będzie ciężko, ale na Eurobaskecie 2015 pokonaliśmy Finlandię, na Eurobaskecie 2013 w meczu o nic, obiliśmy Słowenię, więc jakaś szansa na awans jest. Najważniejsze to pokonać Islandię, bo Polakom się trafiają często wpadki z drużynami porównywalnymi do nas.
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Btw ja to bym chciał zobaczyć znowu Szubargę w reprezentacji - Koszarek swoje zrobi ale potrzebny jest ktoś na zmianę, Slaughter to bardziej dwójka niż jedynka, Szymkiewicz kontuzjowany, a Łączyński ostatnio gra bez polotu.
  • Odpowiedz
@NieMamWeny: z całym szacunkiem do Szubargii - tragicznie wyglądamy na rozegraniu skoro w ogóle dyskutujemy o jego roli w reprezentacji :) pamiętaj że gra bardzo fajnie bo gra w zespole który nic nie musi. Chłopaki w Asseco mają jak pączki w maśle, w sensie zero oczekiwań, niewielka odpowiedzialność itd.

Na chwilę obecną najlepszym rozwiązaniem (choć nie jestem fanem takich rozwiązań) jest podmianka Slaughtera na jakiegoś innego ogarniętego jueseja, który jest
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Szubi ma świetny sezon, obecnie zaryzykowałbym stwierdzenie, że lepiej mu idzie niż Koszarkowi. Co do podmiany to się zgodzę, w sumie Logan ma polskie obywatelstwo, albo Hodgowi dać polski paszport i niech dyryguje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz