Wpis z mikrobloga

pieprzony słupek, oblałem łuk


@yourgrandma: ee. o co chodzi z tym słupkiem?
Edit: I jeszcze tak przy okazji, jak się na egzaminie cofa po łuku, to patrzy się przez środek, czy na lusterka?
  • Odpowiedz
@totalski: uczono mnie, że jak w lewym zobaczysz słupek (ten na samym końcu) to szybko kręcisz w lewo. I ja tak zrobiłem, i nagle jeb patrze i okazuje się że walnąłem w słupek przy zakręcie po prawej stronie. Facet podchodzi i mówi, że trzeba patrzeć na wszystkie lusterka
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Ok, wyguglalem sobie o co chodzi z tymi słupkami. Świetna rzecz na egzaminowy stres, parę milisekund tu, pare cm tam i... JEB! Słupek! Normalnie jak byście w kompletnych ciemnościach cofali, albo z pozakrywanymi oknaami. Nie prościej po prostu patrzeć przez szyby i lusterka gdzie samochód jedzie i tak kręcić kierownicą, by pojechał tam gdzie trzeba?
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Klasyka łuk na sposób jak by ciężko było cofać na lusterka...pozdro dla Twojego instruktora że tak Ci powiedział abyś robił łuk na sposób, a później ktoś taki zda i ciężko mu będzie zaparkować tyłem bo słupków nie ma xD
  • Odpowiedz
@BartekZK: ale muszę przyznać, że popełniłem jeszcze jeden błąd, niestety głupi i wstydzę się tego - otóż nie zauważyłem, że kierownicę mam delikatnie skręconą w lewo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz