Wpis z mikrobloga

@amath: ja jeździłam w zwykłych jeansach i bluzie tylko na jazdach, bo mi nikt wtedy nie uświadomił jak ważne jest bezpieczeństwo i czym grozi wywrotka na moto. Zanim wsiadłam sama na moto kupiłam pełny strój - tekstyl, bo mi się spieszyło :) ale od czasu zakupu skóry już tylko w niej.
@tosyu: ej ja tam lubię sobie popatrzeć. To też tak naprawdę pokazuje w jakich sytuacjach można się spodziewać jakichś niebezpieczeństw. a poza tym chyba drzemie we mnie mały sadysta i lubię patrzeć na ludzką głupotę :P
@tosyu: @Przepior86: Tag ma szanse na to, żeby stać się tagiem ogólnym, jak kiciochpyta. Jak dla mnie to tag autorski to ten, pod którym autor tworzy sam zawartość, np. podrugiejstroniebajora, feuernaemigracji, itp. Wrzucanie roznych wypadkow z youtube'a nie jest tworzeniem zawartości. Oczywiście to tylko moja opinia :)
Czy ktos moze poteoretyzowac co tak wlasciwie sie stalo? Ani nisko tego moto nie polozyl; oleju, lisci czy innego gowna tez nie zauwazylem; przygazowac nie przygazowal. Skad poslizg?
ej ja tam lubię sobie popatrzeć


@Przepior86: na serio tego chcesz? na r/watchpeopledie jest kontentu całkiem sporo :> rzekłbym, dużo mielonki
@kinollos: spoko, tyle że tag zawiera mojego nicka :) ja bym był za tym by stworzyć nowy, ogólny coś ala "motomielonka" albo coś