Wpis z mikrobloga

Mirki, przeszukałem troche internety, ale nawet Leszek W. nie wie nic na ten temat.
Szukam myszki bezprzewodowej, koniecznie z 5 przyciskami (dwa pod kciukiem). Jest tego od groma, ale problem jest taki, że większość jest dosyć mała, a ja mam sporą dłoń - potrzebuję czegoś sporego. Do PCta mam A4Tech X740 i wielkościowo jest idealna. Do lapka przydałby się jakiś bezprzewodowiec.
Mycha do pracy (programy CAD, jakieś programy symulacyjne, wykop), opier***nia się w internetach (wykop) i do normalnego życia. Grania na lapku nie będzie. Wielkościowo wydaje mi się, że Gigabyte Eco600 by pykło, ale czytałem średnie opinie. Może ktoś coś poleci? Powiedzmy do 100zł.
#myszki i #pcmasterrace #komputery
  • 7
Sprawdź myszke , GIGABYTE AIRE M73

taką, bez kabla, pięć przycisków, mam dużą łapę a myszka dobrze lezy. Dałem za nia jakies 65 zeta.Polecam.
Wchodzą dwa paluszki ( ͡ ͜ʖ ͡) i starczają na jakieś 4 miesiace. Może więcej , ciężko powiedzieć. Nie mogę sobie przypomnieć kiedy zmieniałem baterie. A zasieg spoko, parę metrów ale wtedy nie widać co jest na ekranie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja cię nie mogę,ale podrożały. 3 lata temu kupiłem ją na Agito za 6 dyszek a teraz okolo setki se zyczo....ps. plastik bardzo dobrej jakości i przyjemny w dotyku.