Wpis z mikrobloga

zobaczyłam Twój wpis na temat porażenia mozgowego i metod leczenia schorzeń neurologicznych. Też jestem z Lublina i zajmuje się posturografia dynamiczna, która ma również zastosowanie w diagnozowaniu takich schorzeń (trochę jeszcze w powijakach to jest). Czy pracujesz może z ludźmi dotknietymi takimi schorzeniami czy coś w tym stylu?
jest to dużo głębsze niż integracja sensoryczna czy masaż, metoda nie polega na masowaniu, a na "podłączeniu" własnego układu nerwowego do układu klienta przez dotyk szkieletarny, kość -kość i aktywowaniu w ten sposób trybu uczenia się, także przez resetowanie starych, nieaktualnych wzorców ruchowych i chronicznych napięć. Opiera się na funkcjonalnych wzorcach ruchowych, jakie mamy wgrane i jakie przerabiamy w niemowlęctwie, o ile rozwijamy się prawidłowo. Obejrzyj proszę filmik, jaki dodałam w powiązanych.
@Somanautyka nie dam rady wybrać się na warsztaty, ale chętnie odwiedzę Cię jak uruchomisz działalność na Kalinowszczyznie. Myślisz, że Twoi pacjenci zechcieliby poddać się badaniom posturograficznym (krótkie, bezinwazyjne) w celu oceny skuteczności metody pod względem wpływu na układ równowagi? Bo rozumiem, że na pewno poprawia to jakość jego funkcjonowania. Badania odbywalyby się dwukrotnie, czyli przed i po całej terapii (nie wiem, czy mogę to tak nazwać, wybacz) na uniwersytecie medycznym. Myślisz, że