Wpis z mikrobloga

@Nomen_Nominandum: wiem że troll ale co mi tam.
Najprawdopodobniej będą początkowo wykorzystywać marsjanskie jaskinie do czasu powstania pierwszych modułów mieszkalnych.
Między innymi ze względu na ochronę załogi przed promieniowaniem.
Czyli eksplorując Marsa wrócimy do jaskiń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To XD i sposób w jaki napisany jest wpis sugeruje że autor wpisu jest trollem


@dragon240994: Dlaczego? Bo nazywam nas dziwnym gatunkiem? Pokaż mi podobny xD

Na marsie jest rozległy system jaskiń


@mateusz-romaniuk: Ale wejscia do tych jaskin chyba muszą być czym zabezpieczone? Czy nie muszą?

Byłem pewny, że są plany jakiś "dmuchanych namiotów" podobnych do tych dołączonych do ISS albo czegos podobnego
  • Odpowiedz
@LooZ: Znaczy kto jest od domów? Prawde powiedziawszy caly moj misterny plan kreowany od ponad trzech miesięcy w #!$%@? jesli spacex jest tylko od transportu i jestem smutny
  • Odpowiedz
@Nomen_Nominandum: Z tego co słyszałem to w jaskiniach potrzebne będą im skafandry bo nie będą zabezpieczać jaskiń (dla mnie to głupie wiec może źle usłyszałem). Jeżeli chcesz zgłębić temat to podobno książka "Czas Marsa" zubrina mówi dużo o kolonizacji Marsa
  • Odpowiedz
@mateusz-romaniuk:A w #!$%@? mam, jako botanik zajmujący sie wczesniej tematem uprawy roslin na pustyni od trzech miesięcy pisze hobbistycznie prace nad tym jak uprawiać rośliny na marsie będąc pewnym, że będzie sie to działo o odizolowanych namiotach a teraz jeden mi pisze, że w jaskiniach a drugi, że Elon zajmuje sie tylko transportem a co potem to #!$%@? xD No #!$%@? jego mac :D
  • Odpowiedz