Wpis z mikrobloga

@elektryk91: Tak byłem, było ok. Tylko raz, że strasznie ciasno na korytarzu, no ale to do przeżycia. Druga rzecz która bardziej raziła to ludzie którzy wydawali pizze, układali ją na tekturowych tackach gołymi rękoma brakło na rękawiczki? Czasy są jakie są i minimum higieny by się przydało. Sam zrezygnowałem pizzy i ją wywaliłem bo była zimna, tak samo postąpili kumple. Jak na mój gust to lepiej zrezygnować z jedzenia i problem
@coskoduje: Przy stoiskach z pizzą były mikrofalówki, szkoda, że ich nie zauważyłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°) Większość osób pochwala pomysł z pizzą, więc raczej z niego nie zrezygnujemy, a niestety na brak synchronizacji pizzeri z naszym programem nic nie poradzimy. Co do rękawiczek: w sumie dobry pomysł! Dzięki.
@elektryk91: Serio nie zauważyłem mikrofalówek, poza tym skąd mogłem wiedzieć, że można z nich korzystać jak nie było takiej informacji? ;) Poza pizzą i sposobem ich wydawania nie mam się do czego przyczepić, dla mnie super szczególnie do AI w grach i produktywności.

Może pomyślcie o tym, żeby nagrywać prezentacje i wrzucać do neta na YT jak np. robi to Confitura?