Wpis z mikrobloga

@Pucha12: Dlaczego? Nigdzie nie jest napisane co rzadkość oznacza, a w wywiadach twórcy mówili że jeśli kierują się czymkolwiek, to stopniem skomplikowania karty i unikalnością efektu.
Nie wiem skąd pomysł że rzadkość odzwierciedla siłę karty. Wystarczy spojrzeć na karty jak Piloted Shredder, Mad Scientist, Boogeymonster, Majordomo...
@leedss: @xGreatx: A od kiedy to najczesciej pozbywasz sie miniona na arenie spellem? Zazwyczaj jest to inny minion, w najlepszym przypadku pojedynczy buff, nic poza tym. W constructed - ok, ale ciekawi mnie jak ta karta wyjdzie - legendarny Trogg 6/6/6 im nie wyszedl, te moze wyjdzie.
@xGreatx: Przepraszam, bardziej sie odnosilem do tego co napisal leedss. CHodzi o to ze nie ma znaczenia jakie rarity ta karta bedzie miala - zazwyczaj bedzie to po prostu 4/6 za 5 i tyle, spelle są zbyt rzadkie zeby dawaly czesto jakiegolwiek value na arenie.
@Ealrion: Ja sie nie zgadzam speli jest mniej na arenie niż w constructed ale na arenie moneta jest warta o wiele mniej bo karty maja mniejszy value. Ale np to bedzie dobry drop na ture 6 przeciw magowi nie mozna go zdjąc portalem a jak już to dostaniemy cos w zamian:)