Wpis z mikrobloga

Lubicie oglądać #!$%@? #anime? Ale nie takie zwyczajnie #!$%@?, tylko tak #!$%@?, że SAO to przy nich 10/10. Że podczas seansu szukacie sznura żeby się powiesić, a po skończeniu czujecie się jakbyście wydostali się z piekła. Polecam spróbować, w sumie ciekawe doświadczenie.

Wszystkie baje z anidb posortowane od najgorszej

Wszystkie baje z mala posortowane od najgorszej (od Skelter Heaven się zaczyna)

Jakiś artykuł o gównianych bajach (5 stamtąd widziałem i zdecydowanie się zgadzam)

Nie wiem czy to relevant ale

końcówka listy top anime z mala

Miłego umierania. Ja osobiście najbardziej umęczyłem się przy Naria Girls.
k___ - Lubicie oglądać #!$%@? #anime? Ale nie takie zwyczajnie #!$%@?, tylko tak #!$%...

źródło: comment_20Mpskbel1QmwfqwoAMDbE4BkRvdcduV.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@k___: Może nie #!$%@?, ale lubię oglądać anime niskich lotów, że nawet twórcy tego nie ukrywają. Sztampowe, absurdalne, #!$%@? anime, mimo wszystko jednak zajebiste. Na przykład takie Dokuro-chan albo Robot Girlz Z.
  • Odpowiedz
SAO kiedy było w SAO było spoko


@Naxster: "Kayaba, dlaczego to zrobiłeś? - A lol, nie pamiętam już" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@norypS:

yuru #!$%@? yuri, do teraz nie wiem po co zmęczyłem 3 sezony :/

zacząłem drugi sezon. Fakt, jakieś specjalnie fajne nie jest, ale przy wielu seriach się bardziej męczyłem. No i w głosie Kyouko jest coś charakterystycznego (ale ja to mam jakiś fetysz odnośnie dziwnych głosów postaci w chińskich bajkach). Ogólnie bez niej ta seria byłaby dopiero dnem. Tylko trochę za mało yuri w tym Yuru Yuri...
  • Odpowiedz
@vytah: No właśnie słyszałem, ale jak wątki poodcinkowe weszły w kompletny "meme-overdrive" to nie chciało mi się nadrabiać, bo raz że dużą częścią oglądania takich rzeczy jest bycie na bieżąco z innymi ludźmi, dwa że te serie co wymieniłem dały mi nadzieję że coś z tego będzie po opisie i/lub pierwszym odcinku, a Big Order był dla mnie skreślony od początku.
  • Odpowiedz
@RatedR: Och, niektóre 1/10 się bardzo przyjemnie ogląda, pamiętam jeszcze jaki byłem uhahany jak stawiałem Pupie czy Marsowi 1/10 xD
  • Odpowiedz