Wpis z mikrobloga

@Droper: Mieliśmy jeden ciekawy model ale się wyprzedał, teraz aktualnie poluję na coś ponieważ ten przedział jest mocno specyficzny i ciężko mi coś znaleźć co mógłbym z czystym sumieniem polecić. Jest to przedział w którym osobiście uważam, że nie warto kupować fotela - albo do 350 zł albo powyżej 600 zł. Przedział ten jest dla mnie wybieraniem pomiędzy mniejszym złem.

Możesz ogólnie napisać jaki fotel Cię interesuje - bardziej ergonomiczny czy
  • Odpowiedz
@Droper: taki model który w wersji budżetowej oferuje na prawdę sporo to Q-118 za 331 zł. Świetną recenzję napisał jeden użytkownik i polecam przeczytać ponieważ zgadzam się w 100%. Od siebie dodam, że na tym domyślnym zdjęciu od producenta fotel nie wygląda jakoś super imponująco, ale ogólnie wygląda lepiej. Tona opcji regulacji i kółka obite kauczukiem w tej cenie to na prawdę dobra opcja. Po rabacie 3% będzie jeszcze taniej.

Drugim
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Dzięki za szybką odpowiedź w sobotni wieczór.
Wpadł mi w oko ten z rabatem 5%, możesz coś powiedzieć o jego trwałości bo nie wiem czemu ale strasznie psuje fotele(nie jestem gruby) i ważne jest dla mnie żeby fotel był jako tako wytrzymały. Szczególnie interesuje mnie czy materiał jest podatny na wytarcie i czy są jakieś estetyczne podkładki/poduszki/pokrowce które mógłbym położyć na fotel żeby jeansami nie powycierać sobie dziur w materiale?
  • Odpowiedz
@Droper: Wg informacji od producenta tkanina osiągnęła wynik 40 000 cykli Martindale'a. Jeśli ostro użytkujesz fotel to w skali roku będzie to jakieś 4000 – 6000 cykli co daje nam to wytrzymałość tkaniny rzędu 9 lat. Ogólnie po pół roku nie widać żadnych oznak użytkowania. Odnośnie pokrowców i poduszek niestety nie mam żadnych informacji. Jeśli przywiązałbyś się do fotela i jakimś cudem by Ci się wytarł po dajmy 4 latach to
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: OK, dzięki, uspokoiłeś mnie trochę z tymi wytarciami. To jeszcze cie pomęczę apropo zabrudzeń- czym najlepiej czyścić żeby usunąć np. plamy po wylanej kawie lub inne pospolite zabrudzenia? Mam zerowe pojęcie na ten temat i jedyne co mi przychodzi do głowy to jakaś piana vanisza którą reklamowali z 10 lat temu.
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Ok, dzięki za poświęcony czas i satysfakcjonujące odpowiedzi. Ten Q-229 nieźle namieszał mi w głowie bo prezentuje się na prawdę nieźle i chyba będę musiał sobie trochę przemeblować wydatki żeby na fotel wystarczyło. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz dzięki.
  • Odpowiedz