Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem miraski!
Piszę z anonimowego bo temat jest dla mnie trudny i szczerze mówiąc wstyd mi pisać z konta ehh
Chodzi oczywiście o #zwiazki.
Otóż poznałem niedawno kobietę taką, z jaką nigdy wcześniej nie miałem do czynienia. Problem w tym, że nasze relacje są póki co na poziomie przyjaźni, a ja bardzo nie chciałbym trafić do #friendzone.
Rozmawiamy naprawdę szczerze, jesteśmy blisko ale bardzo obawiam się zapytać o związek, ponieważ boję się popsucia relacji. Z drugiej strony nie chciał bym czekać zbyt dużo by nie dać jej nieświadomie do zrozumienia, że jestem niezainteresowany.
Pytanie głównie do różowych, po jakim czasie znajomości jesteście gotowe do związku? W jaki sposób okazujecie taką gotowość? Mam wrażenie, że ona by tego chciała jednak nie daje mi tego do zrozumienia, jeśli coś między nami jest to bardziej miłość niż romantyzm (wiem że to dziwnie brzmi, ale ani mnie ani jej nie ciągnie do czegokolwiek związanego z romantyzmem- rozmawiamy jak brat z siostrą, chociaż ja czuję do niej coś więcej i ona prawdopodobnie też). Mimo, że znamy się krótko, to jesteśmy bardzo blisko, również miedzy innymi dlatego nie chciałbym jej zranić wyskakując z pytaniem o związek. Na którym etapie znajomości powinienem jej to zaproponować?
#niebieskiepaski #rozowepaski

Proszę was Miraski i Mirabelki, pomóżcie mi, bo czuję że coś bardzo dobrego w moim życiu prawdopodobnie przecieka mi między palcami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

1. Nie pytaj wprost o związek. Gwarantuję Ci, że to nie wypali, no po prostu to tak nie działa, że jesteście kumplami, nagle wypalasz 'a może coś więcej?', a on rzuci Ci się na szyję i powie, że zawsze tego chciała. To się generalnie nie zdarza.
2. Przestań o niej myśleć w kategorii 'nigdy nie miałem z taką do czynienia', wyjątkowa itd. Nie wyjdzie Ci z nią to spotkasz inną,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania coś ci powiem. Rób swoje. Podrywaj ją, pokaż że ci na niej zależy, nawet pociesz jak będzie trzeba ale pamiętaj żeby nie dać się traktować jak przyjaciółkę z #!$%@?. I podchodź do tego na luzie. Bądź miły, czasem jej podokuczaj i dotykaj! Nie bój się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pocałować też ją pasuje ale nie rób tego na siłę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Anonimie, #!$%@? stulejarzu, trzymałeś ją za rękę, przytulałeś albo cokolwiek co można by określić jako kontakt fizyczny między Wami? ona wywiązuje jakiś kontakt fizyczny względem Ciebie? Jeżeli nie to pracuj nad tym. Musisz się przełamać i zwyczajnie zacząć inicjować dotyk, np. siedząc gdzieś z nią, złapać za rękę, przytulić i pocałować nawet w głupi policzek a dalej zobaczysz co się stanie.
  • Odpowiedz