Wpis z mikrobloga

Filozofia tej gry jest zajebista! Nie powiem, gram rzadko i często znika mi ranga, nie przegrywam gier, ale za każdym razem jak wraca mi ranga, to mam o poziom niżej. Miałem DMG, a zaraz będę w silverze nie przegrywając przy tym gry xD. Najlepsze, że gościu, który ma MG, rzuca sobie smoła w trupa(w kierunku bombsajta B) po czym wychodzi nim na B we wcelowanego snajpera, oczywiście to samo robi drugi za nim ( ͡° ͜ʖ ͡°). Druga sytuacja, zostało 3 gigantów na 1 CT'ka, przed chwilą zginąłem na szorcie i mówię im gdzie jest typek, a co robią bracia sowieci? Jeden patrzy longa, drugi patrzy na jego plecy, a trzeci gapi się w spawn CT. Oczywiście runda przegrana xD. Zdaję sobie sprawę, że sam nie jestem mistrzem, ale z tych sytuacji mógłbym napisać książkę, więc jeśli ktoś ma MG, MGE czy nawet DMG i się wywyższa nad goldami, to niech lepiej #!$%@? snikersa, bo nie jest w niczym lepszy, no może minimalnie lepiej strzela :D.
#csgo
źródło: comment_oNEIANbJ88R1PPPGMRIbgKkzdDI1m0oi.jpg
  • 7
@dwzz nie graj, serio bardzo szybko sie derankuje jak nie grasz. Pozniej odpal gre z jakims goldem, przegraj, odpal jeszcze raz, wygraj i juz masz po kilku rangach :D i to jest serio komiczne, derankwalem tak zeby grac z moim rozowym i nabijasz w meczu 40 fragow a i tak ranga leci w dol :D