Wpis z mikrobloga

Ostatnio olalam TOR i darkmarkety i zaczełam bawić się w zagranicze sklepy które są drogie i mają wysyłkę śledzona (kurier). Tu są te wszystkie rzeczy w jednym sklepie. Żeby je dostać na torze trzeba kupić u kilku sprzedawców, tu u jednego.... I tak, mają oceny 5/5 w zagranicznych mediach społecznościowych typu reddit itp więc wyjebki się nie boję. Mają wszystko. MEFEDRON!!!! Benzofury 6apb, mda, dmt, 2cb-fly, 4-ho-met, 4-aco-dmt, 4-ho-mipt, 2ce, 2cp, mxe, wszystkie gatunki lsd, doc, psychodeliki z kaktusa, jakieś gówna typu prawdziwa alfapvp (brrr), te wszystkie stymulanty o których ludziom się śnią po nocach, jakieś inne dysocjanty z tymi nazwami 3pcp oxo których nie ogarniam xD
Czasem się zastanawiam czy olać wydawanie kasę na te RCki, uzbierać tysiaka bo ten szajs kosztuje i zrobić zamówienie na mojego homecika i inne cacka

#narkotykizawszespoko
  • 18
  • Odpowiedz
@Sombra: Tu się jebnij.W Europie, działają 2-3 warte uwagi sklepy z ogólnym asortymentem + kilka specjalizujących się w danej grupie związków. Mefedron, też cie #!$%@?ło. Może jeszcze MXE i 2-fa, na dodatek szerokopasmowym strumieniem?
2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
Nie ma w clearnecie sklepu, który by sprzedawał nielegalne środki (jak wymienione dmt czy lsd). Albo ściema i stracicie kase, albo - co bardziej prawdopodobne - OP to pedał ;)
  • Odpowiedz
@Sombra: Takich sklepów jest sporo :) Jeśli chodzi o psychodeliki, to owszem, można kupić dobre, ale często jest to sporo droższe od ofert nielegalnych z TORa;)
  • Odpowiedz
@kubako: właśnie z doświadczenia wiem że rośnie bywa. Mam vendorow na bardzo tanie rzeczy ale takiego 4homet, 4homipt, 4acodmt, dmt nie znam żadnego tanio :) za link na prawie mogę się odwdzięczyć chociaż małym podarunkiem
  • Odpowiedz
@Sombra: no dmt akurat nie ma zamiennikow ;)

mowiac ze taniej jest na torze, niz w legalnych zamiennikach chodzi mi glownie o lsd - gdzie 1p-lsd kosztuje 2-3x wiecej niz prawilne lsd z darknetow
  • Odpowiedz