Wpis z mikrobloga

@Foliarz: pudło, w mailach pojawia się za to postać tajemniczego narkomana i paranoika, który był zatrudniony na jednym z polskich lotnisk. Prawdopodobnie jego zadaniem było przemycanie w walizkach małych dzieci. Podesta zerwał z nim jednak współpracę, gdy tenże narkoman wrzucił metalową rurkę do silnika samolotu, czym się nie omieszkał pochwalić na jednym z portali internetowych.
Starożytne Chiny, Qin Shi Huang umiera. Jego zaufani dworzanie tworzą przewrotny spisek - ukrywają wieść o śmierci władcy. Jeden z jego doradców Zhao Gao, eunuch zza zasłony naśladuje głos Qin Shi Huanga i wydaje rozkazy. Spiskowcy chcą zyskać na czasie by zmienić testament i przekazać tron młodszemu synowi. Na Chińskim Wykopie buzuje od sensacyjnych przypuszczeń. @Ryszard-Nienaski twierdzi, że coś może w tym być, jednak @fredo2 przypomina, że:

Wykopki to kompletne debile


Przepraszam,
@Ryszard-Nienaski: poświęciłem tej debilnej teorii całe 30 minut. To są spekulacje jakichś paranoików, które są prawdopodobnie politycznie inspirowane. Dlaczego to zażarło na Wykopie? To mnie bardziej zastanawia.
@fredo2: Odpowiedź jest prosta wykopki, żywiące nienawiść do lewicy, pragną aby ta teoria była prawdziwa, więc patrzą na nią z góry zakładając, że prawdziwa jest. Do tego dochodzi jeszcze psychologia tłumu. Powiem szczerze, że nie wiem czy osoby biorące udział w aferze dopuszczały się czynów pedofilskich, ale podejrzewam, że coś próbowali w mailach ukryć, obawiając się ew. wycieku. Co dokładnie - nie wiem. Zupełnie niezrozumiałe używali terminów kulinarnych w rozmowach często