Wpis z mikrobloga

Byliby chętni na taki kabelek diagnostyczny do samochodów grupy VAG? Można nim przeprowadzić diagnostykę auta czyli sprawdzić czy występują jakieś błędy w elektronice silnika, abs, poduszkach powietrznych itp.
Kabel działa ze wszystkimi samochodami Audi, Skoda, Seat, VW wyprodukowanych do 2004 roku. Mnie nie jest już potrzebny więc robię #rozdajo Od razu mówię, że nie wiem czy będzie działał na Windowsie 10, ale myślę, że powinien.
Zwycięzcę wybiorę jutro do godziny 20.
Zawołam jeszcze #motoryzacja i #vag
Dobrze by było gdyby zwycięzca posiadał samochód który możnaby by zdiagnozować tym kablem bo wiadomo, że na wypoku zadarmo to i ocet słodki :)
J.....m - Byliby chętni na taki kabelek diagnostyczny do samochodów grupy VAG? Można ...

źródło: comment_5Gx1BHMWKBzUrLDIyDE4OQQnyTwjqxyE.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Ja_sie_na_tym_znam: Nie wiem jak to wygląda w starszych samochodach bez CANa, ale w "nowszych" Vagach ( od 2000r/2003r w górę, nie pamiętam dokładnie, takim kabelkiem wejdziecie tylko w silnik, zapomnijcie o poduszkach powietrznych itp, diagnostyka tylko po linii K. A program do tego to np. VAG-COM, VCDS Lite, Polski Vag i inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz