Wpis z mikrobloga

Już nie wiem o zrobić z tym cholernym #iphone 6s. Występuje u mnie znany problem wyłączania telefonu przy losowcyh % baterii najczęściej przy zmianie temperatury otoczenia. Dziś dodatkowo naładowałem telefon do 100%, po wyjściu na dwór na zimne otoczenie telefon się wyłączył, podłączyłem go do ładowarki a tam 13%. Na infolinii mnie tylko zbywają że pracują nad rozwiązaniem problemu, a najbliższy iSpot mam 150km od domu i jakoś nie chcę specjalnie pośwęcać dnia wolnego żeby tam jechać bo mnie zbyją jak na infolinii. Najlepsze jest to że problem pierwszy raz zgłosiłem półtorej miesiąca temu kiedy telefon jeszcze był na gwarancji, a teraz gwarancja się skończyła więc przez to zbywanie sam będę musiał zapłacić za naprawę. Tak jak na początku byłem mega zadowolony z obsługi i jakości apple, tak teraz powoli zaczynają mnie denerwować. Nie polecam.
#apple
  • 20
@sierotkamarysi: raczej zniechęcenia do kupienia następnego jakiegokolwiek następnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tryb oszczędzania energii jakoś ogranicza mi korzystanie z telefonu? Czy z nim też większość funkcji działa?
@romboramba: dam mamie w tygodniu może jak będzie jechała do Poznania wytłumaczę jej co i jak i ona go odda do salonu chyba.
@Camarde: a probowales skalibrowac baterie?

3. Battery Calibration

Your iPhone 6S may need a battery calibration, learn how to calibrate an iPhone 6S battery here:

▶ Run your iPhone 6S battery down to 0% and auto power off.

▶ Charge your device till it reaches 100%, do not unplug or use it during the charging.

▶ Leave your iPhone 6S on charge for one more hour although it has reached 100%.
@rydwanwperdolu: @BednarekKarola29: @jam_nick: @kubasruba:
dostałem info przez telefon od pani z iSpotu w Poznaniu że jak go oddam do nich do serwisu i stwierdzą taką usterkę, to wymienią mi telefon na nowy. Fajna sprawa. Szkoda że nie mogę innego koloru wybrać. :P A w tej chwili telefon to cegła. Wyłącza się tak szybko po pełnym naładowaniu że jest nie do użytku.