Wpis z mikrobloga

Witam

OTO kary za Race 5 @ Hockenheimring:

@Golomp 1xP za kolizję z @paramite lap 30
łącznie z wcześniejszymi karami 2xP -10 pozycji

@Mak0wi3c 1xP 1xP 1xO 1xO = 2xP 2xO -14 pozycji

@kokosek77 1xP (L2 T2 vs @spunky) 1xP (L3 T2 vs @zlymudzyn)
łącznie 2xP -10 pozycji

@ionski 1xO (L2 T2 vs @LKRISS) -2 pozycje

@manix93 1xO (kolizja z @podli)
łącznie z wcześniejszymi karami 2xO -4 pozycje

i nasz REKORDZISTA @valencianista ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3xP + 4xO (kolizje z @iAdamM x4, @Ozor oraz @skethoo x2) = 4xP i 1xO
łącznie z wcześniejszymi karami 5xP i 1xO DQ z wyścigu @ Magione + odjęcie 12 pozycji (3xP DQ + 2xP -10 pozycji + 1xO -2 pozycje)

#acleague
Pobierz TheSznikers - Witam

OTO kary za Race 5 @ Hockenheimring:

@Golomp 1xP za kolizję...
źródło: comment_w45B98MgcW4sJtjBBGYugrHoXRD3kxDb.jpg
  • 19
@TheSznikers to pewnie było już wałkowane. Ale czemu kary się przenoszą z wyścigu na wyścig. To troche bez sensu (zwłaszcza w Rookie, gdzie ludzie sie ucza dopiero). Rozumiem sens kar w obrębie wyścigu, no ale jak rozwaliłeś w jednym wyścigu pół stawki, a w drugim lekko obtarłes jedną osoba a i tak dostaniesz kare za pół stawki z poprzedniego, to troche rozwala rywalizację.

Ot tylko przemyslenie ;)
@pajhiwo1: jeżeli chodzi o rookie i uczenie się, to nie możemy dopuścić do sytuacji, gdzie świeżak torpeduje innych i nie ponosi konsekwencji. Mamy godzinę na wyścig, to nie są 3 lapy na singlu, jest trochę czasu, żeby ułożyć sobie rywala i zaatakować w bezpiecznym miejscu. Trzeba się nauczyć odpuszczać ataki, jeżeli nie ma szans na wyprzedzanie
@valencianista:
50:31 valencianista vs iAdam 1O
50:37 valencianista vs iAdam 1O
51:46 valencianista vs iAdam 1P
57:01 valencianista vs iAdam 1O
57:22 valencianista vs Ozor 1P (kolizja z Ozorem na prostej)
1:20 valencianista vs skethoo 1O
1:22 valencianista vs skethoo 1P
@lawicko: rozumiem, że oddanie pozycji po niesłusznym jej zdobyciu, np przez kolizję nie zwalnia od kary? Dwa razy oddałem skethoo pozycję po obu zdarzeniach.

Odnośnie kolizji na prostej, czy nie jest tak, że jadąc z przodu ja wybieram tor jazdy? Przeciez Ozor był za mną, miał jeszcze miiejsce do bandy ale nie odbił. Za co więc kara? tym bardziej P! W ostatnim wyścigu F1 ani Vettel, ani Verstapen nie dostali kar
ale wydaje mi się, że bardzo ostro i tak mnie potraktowaliście


@valencianista: Masz rację,


Jechałeś tak, jakbyś grał na singlu. Prawie wszystkie crashe to dohamowania, gdzie byłeś 2-3 długości auta za wyprzedzanym. Potraktowaliśmy Cię zgodnie z regulaminem, następnym razem po prostu odpuszczaj, bo psujesz innym zabawę.
@lawicko: spoko, nie będę się wykłócał, o złote kalesony tutaj nie jeździmy ;)

@VR46: wyluzuj stary i daj sobie spokój z tymi dziecinnymi spoilerami. Sam po wyścigu przyznałem, że #!$%@?łem i że to nawyki z SP. Oczywiście przeprosiłem. Dyskutowałem bo nie do końca zgadzam się ze wszystkimi wyrokami, chyba mam prawo, nie?
@valencianista: Spoko, ważne, żebyś rozumiał co źle zrobiłeś, na przykład sytuacja z Ozorem jest bardzo łatwa do oceny jak się ma zainstalowaną Helicorsę. W dodatku to co piszesz trochę się nie trzyma kupy:

Przeciez Ozor był za mną, miał jeszcze miiejsce do bandy ale nie odbił

po co miałby odbijać, jeśli był za Tobą? Ja staram się jak najbardziej obiektywnie to wszystko oceniać, ale jak przejrzałem powtórkę to niestety muszę stwierdzić,