Wpis z mikrobloga

Mirki, planuję przesiadkę z iPhone 6S Plus na OnePlus 3. W związku z tym mam kilka pytań.

1) Czy warto :) ?
2) Czy mogę mieć w tym samym czasie koszystać z pakietu internetowego jednej karty SIM, ale mieć w tym momencie ustawioną jako aktywną do rozmów i smsów drugą kartę SIM?
3) Czy jest to w ogóle odpowiedni moment, na zakup tego telefonu (czy przypadkiem nie czeka nas niebawem premiera jakiejś nowej, lepszej wersji)?

#oneplus3 #oneplus
  • 8
@mihau_: Dziękuję za odpowiedź. Zmieniam, bo zależy mi na sprawnym dual SIM. Czy mógłbyś proszę podpowiedzieć, w jaki sposób zamówić ten telefon? Z tego co pamiętam sprzed kilku lat, obowiązywały jakieś zaproszenia?
@mihau_: tak właśnie pomyślałem, szkoda że nie można zamówić w przedsprzedaży ale mam nadzieje, że nie wyprzedadzą wszystkiego w 1 dzień :) dzięki za pomoc!
@mihau_: @aro84: Szkoda, że (według informacji z portali internetowych) po wejściu OP3T mają wycofać wersję OP3, zamiast obniżyć jego cenę. Przy tych telefonach, które obecnie się pojawiają OP3T ze swoją ceną już nie jest tak bardzo konkurencyjny.
@Vault-Tec: to mnie wkurza w polityce oneplus, pierwszy telefon mial swietny przelicznik cena jakosc a kazdy kolejny ten wspolczynnik psuje, niedlugo dojda do cen japka czy bombowego..