Wpis z mikrobloga

@lijka: Powodzenia () Śmiać mi się chce z niektórych Mirków, którzy twierdzą, że niestosownie się ubrałaś, skoro nawet nie znają charakteru rozmowy oraz stanowiska, o które się ubiegasz. Przypomniała mi się rekrutacja sprzed paru lat, w której brałam udział. W mailu miałam informację, że na spotkaniu obowiązuje dress code casual, ubrałam się zgodnie z tą informacją, natomiast pozostałe dwie dziewczyny #!$%@?ły się jak Stróż
@ogrod87 bardziej mi chodziło o mieszanie stylu formalnego z nieformalnym... Sam byłem raz na rozmowie w krótkich spodenkach i sandałach i na innej w koszuli, poprostu krew mnie zalewa jak widzę ludzi ubranych jakby chcieli zabłysnąć ale zabrakło chęci i jest takie #!$%@?...
@zbii777
@Piw_Benzyna
@mrMarshalX
@Nartenlener
@Lewitujacy_Judasz
@zolwixx
@trusia
@worldmaster
@peterp
@The_DiceMan
@perdoo-pedro
@frems
@Jury_BEng
@Triplesix
@kociorek
No więc tak, byłam na dwóch rozmowach o pracę przy utrzymaniu czystości biur oraz hotelu, prościej mówiąc sprzątanie. Stad @Dolan nie wyleciałam w szpileczkach, myślisz, że przyjęli by mnie do pracy gdzie trzeba latać ze ścierka i zascielac łóżka?
Dziękuję wszystkim za mile słowa, w hotelu się udało, natomiast w biurze nie chcieli mnie na krótki okres