Wpis z mikrobloga

elo mirki pytanie takie mam
jakie teraz są subkultury
mam na myśli takie prądy jak
- retrowave
- waporwave

Co jest jeszcze? Dzieci snapczata? Gdzie można znaleźć jakieś pogrupowanie socjologiczne

?
  • 8
@lll_III: nie wiem czy mają nazwy dzisiejsze subkultury ale jest ich mnóstwo. Ogółem wychodząc na imprezę połowę czasu zajmuje mi odgadywanie kto do jakiej grupy przynależy (takie słabe imprezy na mieście :P), ogółem to teraz widzę podział na studentó którzy mają podpodział : popularni, indywidualiści, artyści, atencyjni. Zetem pewnie nic się nie zmieniło. Masz także grupę roboczą: znajomi z pracy wychodzą obgadać wszystko w swoim zawodzie lecz ktoś im przerwie nie
@lll_III: w sumie nie doszedłem jeszcze do odróżinania ludzi pod tym względem. Dodam Cię do znajomych na mirko czy jak się to nazywa i będziemy w kontakcie. 2 miesiące temu zainstalowałem snapchata i instagrama i muszę poobserwować tych ludzi ale póki co widzę ludzi którzy się jarają sobą, inni to jarają się miastem za granicą gdzie mieszkają, a jeszcze inni swoimi pasjami. nie wiem czy to osobne grupy ale łatwo pogrupować
@Karol_Bednarczyk: robie podobny eksperyment z snapczatem i instagramem tylko nie pociągnę juz długo bo to strasznie nudne... ciagle te same zdjęcia, tylko inny t-shirt na instagramie, albo mam dupsko to zdjęcia dupska w pracy, w szkole, w kinie, na spacerze, brakuje jeszcze tylko dupska w kiblu. Na snapie ciagle siłownia, crosfity albo skrajność w postaci śmieciowego żarcia. Sami atencjusze nakładający na te zdjęcia takie ilości filtrów ze wyglądają jak z kreskówek.