Wpis z mikrobloga

A teraz wam powiem o moim nowym #!$%@? hobi. Jestem wyjęty spod prawa, patrzcie prokuratura mnie ściga, ja tylko patrzę się na prawą stronę aha nadchodzą narodowskie prawicowe #!$%@?, czas odjeżdżać. Chwytam za kierownice, glock w kieszeni i jadę przed siebie #!$%@? białe śmiecie z tyłu narodowskie chciałyby mnie złapać, ale nigdy im się to nie uda. Widzicie tą zapałkę w ustach? Z czystego złota, stać mnie #!$%@? na taki luz bo jestem #!$%@? kimś, rozumiecie to? Biemdablju zi fołr tu tałzend ilewen #!$%@?. I #!$%@? i jadę przed siebie. Widzicie? Mijamy właśnie eee West Milwaukee #!$%@?, dalej mnie ścigają narodowcy. Patrzcie #!$%@? widzicie? Tak jest właśnie w stanach. Jak jedziecie i macie jakiś problem, co jest właściwie prawie niemożliwe to taka muzyczka leci nie? Roli na łapie albo dwa, patrzcie. I laska wam mówi tak: "Coś jest w tobie Testo, trudno jest to wyjaśnić co w tobie jest takiego zajebistego, cały czas o tobie mówią testo" czy to na insomni czy to na czanach "ale ty się nigdy nie zmieniasz" bo dalej jesteś taki zajebisty. "Coś w tobie jest testo". Słyszycie to? Właśnie podjechałem pod insomnia #!$%@?, o idzie tutaj aralka ARALKA EJ ARALKA patrzcie aralka kocham cię. Tak testo, ty się nie zmieniasz. Patrzę, wchodzę, aha nie ma agniechy. Torba na dół, w torbie same dolce, patrzcie #!$%@? tak się żyje właśnie w stanach, wszystko luz. Patrzcie rozglądam się tylko z taką z takim z takim żalem jak ci ludzie muszą w polsce żyć, torba na dół. I teraz patrzcie, najlepsze ujęcie, wychodzę i światło gaszę i muzyka bęben patrzcie PYK JA #!$%@? tylko mnie stać na takie opanowanie i na takie wyczucie czasu, kumajcie to. A teraz dalej jadę, mijam West Milwaukee, jadę #!$%@?ć blendziora. Patrzcie co za luksus, co za opanowanie. No #!$%@? tylko stany rozumiecie to? Tylko stany. I to jest najgorszy dzień w moim życiu ja tak się czuję, #!$%@? to jest najgorszy dzień w moim #!$%@? życiu, czujecie to? Ja #!$%@? czysty luz, czyste niebo, luksus, SUKCES #!$%@?.
#testoviron
M.....6 - A teraz wam powiem o moim nowym #!$%@? hobi. Jestem wyjęty spod prawa, patr...
  • 3