Wpis z mikrobloga

Witam jest taka sytuacja. Mianowicie pewnego dnia na początu listopada zadzwoniła do mnie przedstawicielka oragne z ofertą przedłużenia umowy na neostradę do 10 mb, która kończy się w lutym. Z racji tego, że już trochę jestem klientem neostrady to w ramach bonusu miałem otrzymać za 1zł telefon komórkowy bodajże firmy alcatel o wartości około 500zł (2 lata temu otrzymałem tablet za 1zl) do telefonu dołączona miała być karta sim zapeniająca rozmowy i sms za 0 zł. Sam abonament na kartę sim wynosił by 38 zł, ale z racji że jest to usługa łączona to jego wartość wynosi 0zł. Zgodziłem się więc na tą ofertę a przedstawiciel powiedział, że umowy na neostradę i kartę sim oraz telefon z kartą dostarczy kurier. Kurier był przedwczoraj tj. w poniedziałek (14.11.16), ale miał z sobą tylko umowy i kartę sim bez telefonu komórkowego. Teraz jest dylemat telefon zostanie dosłany czy nie? Jak zostalo zadane pytanie do kuriera o telefon to powiedzaił, że nic na ten temat nie wie. Miał z was ktoś taką przygodę? Wołam @OrangeEkspert

#orange #neostrada
  • 9
@TheDamex moze tak byc, gadzety w postaci powerbank czy dyskow przenosnych dosylali po czasie. Podejrzewam, ze takie zabezpieczenie, ze okres odstapienia od umowy musi monac, zebys nie zgarnal gadzetu i sie rozmyslil. Lepiej sie jednak dowiedz co i jak od razu, poki nie jest za pozno.
@TheDamex ja pół roku o drukarkę walczyłem poczytaj w moim profilu

Dopiero gdy codziennie pisalem na ich fb i po setnej odpowiedzi żebym zadzwonil na infolinie podałem im swój numer na fb i kazalem im samym do mnie zadzwonic dostalem drukarke.